اصلاح قانون احزاب و قانون مدیریت بحران در مجلس به اتمام
می‌رسد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اصلاح قانون احزاب و قانون مدیریت بحران در مجلس به اتمام
می‌رسد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدصالح جوکار با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری که سال پایانی مجلس باید کارهای نیمه تمام به پایان برسد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید داشتند که کارهای نیمه تمام در سال پایانی مجلس نهایی شود از اینرو در کمیسیون امور داخلی کشور تا پایان سال بررسی طرح برگزاری اجتماعات و راهپیمایی ها، طرح تشکیل تشکل های اجتماعی، اصلاح قانون احزاب و تشکل های سیاسی و اصلاح قانون مدیریت بحران را به اتمام می رسانیم.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس افزود: همچنین از کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها طرح ها و لوایحی به صحن علنی ارسال شده که باید در نوبت بررسی صحن قرار گیرد.
وی افزود: اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تشکیل سازمان ملی مهاجرت، طرح مدیریت جامع شهری و روستایی، اصلاح و افزایش حوزه های انتخابیه مجلس باید تا پایان دوره مجلس یازدهم در صحن علنی تعیین تکلیف شوند.
جوکار ادامه داد: دولت نیز لایحه ای درباره ساماندهی راهپیمایی ها دارد که هنوز به دست ما نرسیده و در حال حاضر در کمیسیون طرح ساماندهی راهپیمایی ها و اجتماعات را بررسی می کنیم. امیدوارم از خبر اصلاح قانون احزاب و قانون مدیریت بحران در مجلس به اتمام
می‌رسد
راضی بوده باشید.

اصلاح قانون احزاب و قانون مدیریت بحران در مجلس به اتمام
می‌رسد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۶ ۰۲:۴۰:۵۴