اشغالگران آمریکایی در سوریه مجددا هدف قرار گرفتند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اشغالگران آمریکایی در سوریه مجددا هدف قرار گرفتند به گزارش سوالات شرعی و احکام، خبرنگار شبکه المیادین از حمله مجدد به پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه خبر داد.
وی گزارش داد که عناصر اشغالگر آمریکایی در پایگاه غیرقانونی خود در میادین گازی کونیکو و العمر واقع در سوریه هدف قرار گرفتند.
برخی منابع از شنیده شدن صدای انفجار در نزدیکی پایگاه آمریکایی در میدان گازی کونیکو و العمر در دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر می‌دهند.
شبکه خبری المیادین گزارش داد که ۵ موشک به پایگاه آمریکایی در میدان گازی کونیکو و ۷ موشک به پایگاه آمریکایی در میدان العمر شلیک شده است.
مقاومت اسلامی عراق شامگاه شنبه نیز پایگاه حریر محل حضور نیروهای ارتش آمریکا در شمال عراق را هدف حمله پهپادی قرار داد.
مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه کوتاه اعلام کرد که در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، پایگاه اشغالی حریر در اربیل واقع در شمال عراق را با پهپاد مورد حمله قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق همچنین تاکید کرده است به حمله به مواضع دشمن ادامه خواهد داد.
شامگاه جمعه نیز گروه مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد، در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، مجاهدان این گروه حمله پهپادی را علیه پایگاه اشغالی حریر در اربیل واقع در شمال عراق انجام دادند.
رسانه‌های محلی در عراق اعلام کردند که مقر اطلاعات نظامی آمریکا در پایگاه حریر هدف حمله قرار گرفته است.
پیش تر نیز مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده بود که پایگاه آمریکایی «خراب الجیر» در سوریه را هدف حمله موشکی قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق دوشنبه شب نیز اعلام کرده بود که پایگاه اشغالگران آمریکا در منطقه حریر در استان اربیل واقع در شمال این کشور را با پهپاد هدف قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق از هفتم اکتبر گذشته (آغاز عملیات طوفان الاقصی) تاکنون، در همبستگی و حمایت از ملت فلسطین و مردم غزه بارها مواضع نظامی ایالات متحده در منطقه را هدف حمله‌های راکتی و پهپادی خود قرار داده است. امیدوارم از خبر اشغالگران آمریکایی در سوریه مجددا هدف قرار گرفتند راضی بوده باشید.

اشغالگران آمریکایی در سوریه مجددا هدف قرار گرفتند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۳۱ ۰۲:۴۰:۵۰