اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران استان بوشهر با جدیت دنبال
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران استان بوشهر با جدیت دنبال
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اکبر پورات چهارشنبه‌شب در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان بوشهر اظهار داشت: صیانت و حفاظت از حریم، ارتقا و تکریم منزلت اجتماعی ایثارگران و خانواده‌های شهدا یکی از اولویت و اهداف مهم دولت سیزدهم است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه توسعه، هماهنگی و مشارکت دستگاه‌های اجرایی در راستای فرهنگ ایثار و شهادت الزامی است، افزود: ما هر چه داریم از شهدا است و امروز برای اقتدار کشور عزیزمان باید مقام شهدا و اهداف آنان را به نسل جوان و آینده انتقال دهیم.
وی با بیان اینکه دیدار مستمر با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران موجب حفظ و تقویت روحیه ایثار و شهادت در جامعه می‌شود، تصریح کرد: در بازدید و دیدارهایی که با خانواده‌های شهدا و ایثارگران داشتیم، بیشترین درخواست آنان اشتغال فرزندان و مسکن است که وظیفه داریم پیگیری لازم جهت رفع نیاز و درخواست عزیزان انجام دهیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در جلسه اخیر کمیسیون کارگری استان که در شهرستان عسلویه و با حضور پتروشیمی‌ها و شرکت‌های مستقر در استان برگزار شد، مصوب کردیم اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در اولویت قرار گیرد و همچنین پیگیر تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و ایثارگران در ادارت و صنایع نفت و گاز خواهیم بود.
پورات در پایان اذعان کرد: سال آینده یادواره ۱۳ شهید استان که در اسارت به درجه رفیع شهادت رسیدند برگزار خواهیم کرد. امیدوارم از خبر اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران استان بوشهر با جدیت دنبال
می‌شود
راضی بوده باشید.

اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران استان بوشهر با جدیت دنبال
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۲ ۰۲:۳۸:۱۹