اسناد ماموریت رویا حشمتی و همکاری او با خارج از کشور منتشر
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اسناد ماموریت رویا حشمتی و همکاری او با خارج از کشور منتشر
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رؤیا حشمتی خانم جوانی است که با انتشار پستی در فیسبوک توجه برخی رسانه‌های معاند را به خود جلب کرد و سپس با قرار دادن عکس آرشیوی که از گوگل دانلود شده بود سعی کرد ترحم و توجه افراد را به خود جلب نماید.
روز گذشته مرکز رسانه قوه قضائیه با انتشار گزارشی از وضعیت پرونده این فرد که حکم قانونی در موردش اجرا شده است، ادعاهای کذب وی و وکیلش را برملا کرد.
به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، بررسی‌های بیشتر این پرونده حاوی نکات جدید و قابل تأملی در این خصوص است.
اسناد موجود در پرونده این خانم حاکی از این است که وی در مقطعی از طریق ارتباط گرفتن با یک جریان سازمان‌یافته در خارج از کشور و دریافت مبالغی، در ساعات مشخص در مکان‌های پر رفت و آمد شهر تهران و با وضعیت پوشش بسیار زننده به ترویج اباحه‌گری پرداخته که پس از بازداشت و انجام بازجویی و تحقیقات قضائی موضوع فوق مبنی بر اقدام سازمان یافته در قبال دریافت مبالغی از خارج از کشور اثبات می‌شود.
اما ماجرای سازمان یافته بودن تحرکات و اقدامات رؤیا حشمتی چیست؟
بررسی‌ها نشان می‌دهد، مدتی بوده که خانمی با وضعیت زننده و پوششی نامتعارف در برخی معابر پرتردد شهر تهران حاضر می‌شده است؛ با شناسایی و بازداشت فرد یاد شده تحقیقات از وی آغاز و در وسایل الکترونیکی او اسناد قابل تأملی به دست می‌آید.
در تحقیقات اولیه از این خانم مشخص می‌شود او کارمند یک شرکت مستقر در آمریکاست که به صورت دورکار با آن‌ها همکاری کرده و برای آنها پروژه‌های ویژه را انجام می‌دهد.
با توجه به وضعیت خانم رؤیا حشمتی و انتشار تصاویر متعددی از وی در فضای مجازی و گزارش‌های ضابط، مقام قضائی در وسایل الکترونیکی وی به گروه مهمی برخورد می‌کند.
در این گروه که متعلق به شرکت خارجی و مستقر در آمریکا بوده است افراد پروژه بگیر در کنار انجام پروژه کاری یک مأموریت ویژه هم داشته‌اند و آن حضور در معابر پرتردد شهر با استاندارد و شرایط تعریف شده از سوی رئیس شرکت بوده است.
در مأموریت تعریف شده از سوی رئیس شرکت آمریکایی که به زبان فارسی با افراد در ایران صحبت می‌کرده اینگونه آمده بود که خانم‌ها به شرط اینکه با مسئولیت خود بدون حجاب و با وضعیت تعریف شده از سوی رئیس شرکت در سطح شهر حاضر شوند و از حضور خود مستنداتی در قالب فیلم و عکس ارسال کنند سه روز اضافه کار دریافت می‌کنند.
رؤیا حشمتی پس از هر بار انجام مأموریت واگذار شده در گروه متعلق به شرکت در فضای مجازی حاضر شده و ضمن ارسال مستندات برای کارفرمای آمریکایی از اقداماتش که با آگاهی کامل و به دفعات متعدد در معابر مختلف شهر تهران انجام می‌شده صحبت می‌کرده و گزارش می‌داده است.
او سپس عکس‌ها و فیلم‌های ارسال شده را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاشته است.
قابل ذکر است، بر اساس این گزارش، رؤیا حشمتی و هم تیمی‌هایش در اقدامات سازمان یافته و مأموریت خود صرفاً به داشتن پوشش زننده اکتفا نکرده و در مقاطع مختلفی مثل ماه رمضان، اقداماتی همچون روزه خواری در ملاعام را هم در دستور کار داشتند. امیدوارم از خبر اسناد ماموریت رویا حشمتی و همکاری او با خارج از کشور منتشر
شد
راضی بوده باشید.

اسناد ماموریت رویا حشمتی و همکاری او با خارج از کشور منتشر
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۸ ۰۲:۴۱:۰۵