اسرای صهیونیستی حماس، طعمه جدید نتانیاهو برای
مظلوم‌نمایی!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اسرای صهیونیستی حماس، طعمه جدید نتانیاهو برای
مظلوم‌نمایی!
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از برخی رسانه‌های عربی، مقامات اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در پستوهای سرویس اطلاعاتی خود در نظر دارند که اسرای خود را که به دست حماس افتاده‌اند از هم‌اکنون کشته به حساب آورد.
بر پایه این گزارش، یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود، اعلام کرد که سران تل‌آویو در طرح جدید عملیات روانی خود با هدف تحریک افکار عمومی جهانی و جلب احساسات ضد فلسطینی در نظر دارند که گروگان‌های نظامی خود نزد حماس را از هم‌اکنون در رسانه‌های جهانی و منطقه‌ای همسو با خود با «کشته‌سازی» طرح کردن آنان، آماده اجرای نقشه شوم خود در کوچاندن اجباری اهالی غزه به کشورهای عربی پیش از لشکرکشی زمینی خود به نوار غزه و با خاک یکسان کردن باریکه غزه شوند.
در همین راستا به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا) محمود عباس در جریان دیدار آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در امان، پایتخت اردن خواستار توقف فوری تجاوزات اسرائیل به نوار غزه شد.
وی اظهار داشت که جابجایی جمعیت نوار غزه، فاجعه دوم برای مردم این منطقه خواهد بود.
عباس خواستار ضرورت اجازه دادن به ایجاد گذرگاه‌های بشردوستانه فوری به نوار غزه، تأمین تجهیزات پزشکی و رساندن آب، برق و سوخت به ساکنان این منطقه شد.
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به فاجعه انسانی در نوار غزه در نتیجه توقف تمام خدمات بشردوستانه و توقف تنها نیروگاه برق این منطقه هشدار داد.
وی همچنین بر رد اقدامات مربوط به کشتار یا سو استفاده از غیرنظامیان از هر دو طرف تاکید کرد و خواستار آزادی غیرنظامیان، اسرا و بازداشت شدگان شد.
گفتنی است ارتش اسرائیل روز جمعه در بیانیه‌ای از تمام ساکنان شهر غزه خواست منازل خود را تخلیه و به سمت جنوب حرکت کنند.
سازمان ملل متحد نیز روز جمعه اعلام کرد: ارتش اسرائیل اطلاع داد که حدود ۱.۱ میلیون فلسطینی در غزه باید ظرف ۲۴ ساعت آینده به سمت جنوب نوار غزه حرکت کنند.
اسرائیل در هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی که توسط مقاومت فلسطین آغاز شده، به حملات خود علیه فلسطینیان غزه ادامه می‌دهد و از تشکیل دولت اضطراری خبر داده است.
حملات اسرائیل به نوار غزه تاکنون منجر به شهادت ۱۵۳۷ فلسطینی و مجروح شدن ۶ هزار و ۶۱۲ نفر شده است. امیدوارم از خبر اسرای صهیونیستی حماس، طعمه جدید نتانیاهو برای
مظلوم‌نمایی!
راضی بوده باشید.

اسرای صهیونیستی حماس، طعمه جدید نتانیاهو برای
مظلوم‌نمایی!  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۴ ۰۲:۳۹:۰۳