اسراییل آماده ماجراجویی بزرگ در لبنان می‌شود!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اسراییل آماده ماجراجویی بزرگ در لبنان می‌شود! به گزارش سوالات شرعی و احکام، در ادامه تحرکات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی، شبکه تلویزیونی LBC لبنان به نقل از منابع آگاه خود فاش کرد که یک کشور عربی با هشدار به مقامات امنیتی جنبش مقاومت لبنان گفته، اسرائیل در حال آماده شدن برای حمله به عمق خاک لبنان است تا اوضاع کشور را ملتهب کند.
بر پایه این گزارش، شبکه تلویزیونی ال بی سی (LBC) فاش کرد که یک کشور عربی به مقامات حزب الله لبنان در گزارشی محرمانه از خیز اسرائیل برای هدف قرار دادن عمق لبنان با هدف آشوب در این کشور خبر داد.
در ادامه تحرکات نظامی اشغالگران در جنوب لبنان، رسانه‌های عبری زبان نیز گزارش دادند که هزاران سرباز تیپ گولانی که غزه را ترک کردند به مرز شمالی رسیدند و صدها تانک نیز به سمت مرزهای لبنان حرکت کردند.
حزب الله لبنان در حمایت از مردم ثابت قدم فلسطین در غزه و حمایت از مقاومت دلیرانه آنها، در طول حملات رژیم صهیونیستی به غزه همواره مواضع نظامیان این رژیم را هدف حملات متعدد قرار داده و اعلام کرده که این حملات تا توقف جنگ غزه ادامه خواهد داشت. امیدوارم از خبر اسراییل آماده ماجراجویی بزرگ در لبنان می‌شود! راضی بوده باشید.

اسراییل آماده ماجراجویی بزرگ در لبنان می‌شود!  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۸ ۰۲:۳۶:۵۹