اسرائیل مقهورخیزش دانشجویان دردوبلین/دانشگاه لوزان
درایستگاه‌بعدی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اسرائیل مقهورخیزش دانشجویان دردوبلین/دانشگاه لوزان
درایستگاه‌بعدی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، موج خیزش دانشجویی ضد صهیونیسم در دانشگاه‌های کشورهای غربی اکنون وارد مرحله حساسی شده و در همین ارتباط، فشار دانشجویان حامی غزه در کشورهای سوئیس و ایرلند در تکمیل حلقه محاصره علیه مراودات دانشگاهی و سرمایه‌گذاری با نهادهای علمی اسرائیلی نتیجه بخش شده است.
در شرایطی که پیشتر، دانشجویان دانشگاه‌های «ترینیتی کالج» در شهر دوبلین در محوطه این دانشگاه در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی علیه غزه در تحصن بودند، نشریه انگلیسی گاردین در گزارشی از پایان تحصن دانشجویان در حیاط دانشگاه در پی عقب نشینی مسئولان این دانشگاه در سرمایه گذاری و همکاری مالی با شرکت‌های صهیونیستی خبر داد.
از سوی دیگر، گزارش‌های خبری حاکیست که دانشجویان در «لوزان» سوئیس نیز با تحمیل فشارهای خود ضد مسئولان دانشگاهی توانسته‌اند به خواست خود در ادامه تحصن در محوطه دانشگاه تا یک گام دیگر به تحقق هدف خود در قطع کامل همکاری‌های دانشگاهی با نهادهای اسرائیلی دست یابند.
موج اعتراضات دانشجویی و مردمی در کشورهای مختلف جهان علیه جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه در حالی گسترش می‌ِیابد که این رژیم بنا به اعلام مقام‌های وزارت بهداشت دولت وابسته به حماس در غزه تا کنون بیش از ۳۴۶۰۰ فلسطینی را در طول هفت ماه حمله خود به این باریکه به شهادت رسانده است.
‌ امیدوارم از خبر اسرائیل مقهورخیزش دانشجویان دردوبلین/دانشگاه لوزان
درایستگاه‌بعدی
راضی بوده باشید.

اسرائیل مقهورخیزش دانشجویان دردوبلین/دانشگاه لوزان
درایستگاه‌بعدی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۹ ۰۲:۳۸:۰۵