استقبال حماس از تصمیم صنعا در مقابل تهدید
صهیونیست‌ها

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر استقبال حماس از تصمیم صنعا در مقابل تهدید
صهیونیست‌ها
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از خبرگزاری سما فلسطین، جنبش حماس طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از تصمیم برادران یمنی برای جلوگیری از عبور کشتی‌های صهیونیستی قدردانی می‌کنیم.
حماس افزوده است: ما این تصمیم را تصمیمی شجاعانه و جسورانه می‌دانیم که به نفع مردم ما در نوار غزه است و در مقابل تجاوزات صهیونیستی – آمریکایی و نسل‌کشی ۶۴ روزه مردم فلسطین قرار دارد.
در پایان بیانیه حماس آمده است: ما از کشورهای عربی و اسلامی می‌خواهیم که برای شکست محاصره غزه و توقف جنایات اشغالگران نازی اقدام کنند.
پیش‌تر نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرده بود، در صورتی که کمک‌های غذایی و دارویی به غزه نرسد از عبور و مرور کشتی‌های کلیه کشورهای جهان به طرف سرزمین‌های اشغالی جلوگیری خواهد کرد.
در ادامه بیانیه آمده است: فرمان جلوگیری از عبور و مرور کشتی‌ها به طرف سرزمین‌های اشغالی فلسطین پس از موفقیت در جلوگیری از کشتی‌های رژیم اشغالگر قدس در دریانوردی در دریای سرخ و دریای عرب صادر شد.
نیروهای مسلح یمن در پایان بیانیه خود تصریح کرد، ارتش یمن بر ادامه حرکت و فعالیت تجاری کشتی‌های کلیه کشورها به جز کشتی‌های مرتبط با رژیم صهیونیستی یا با مقصد بنادر سرزمین‌های اشغالی تاکید دارد.
نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که از زمان انتشار بیانیه کنونی، فرمان جلوگیری از عبور کلیه کشتی‌ها به مقصد سرزمین‌های اشغالی فلسطین اجرایی خواهد شد. امیدوارم از خبر استقبال حماس از تصمیم صنعا در مقابل تهدید
صهیونیست‌ها
راضی بوده باشید.

استقبال حماس از تصمیم صنعا در مقابل تهدید
صهیونیست‌ها  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۰ ۰۲:۳۶:۴۶