استعفای یک مقام ارشد اسراییلی به سبب شکست هفتم اکتبر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر استعفای یک مقام ارشد اسراییلی به سبب شکست هفتم اکتبر به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که یک سرگرد اسرائیلی به سبب شکست هفتم اکتبر از سمت خود استعفا داده است.
به گفته این منابع، این افسر اسرائیلی رئیس دایره حماس در بخش مطالعات شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی بود.
ساعاتی پیش از این نیز، گردان‌های قسام اعلام کرد از آغاز جنگ در غزه ۱۱۰۸ خودروی زرهی اشغالگران اسرائیلی از جمله ۹۶۲ تانک، ۵۵ نفربر، ۷۴ بولدوزر، ۳ بیل مکانیکی نظامی و ۱۴ جیپ نظامی را با راکت‌های ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده و منهدم کرده است.
قسام تاکید کرد که بر اثر انهدام این خودروها، شمار زیادی از نظامیان اشغالگر اسرائیلی کشته و زخمی شدند.
این گردان‌ها همچنین بیان کرد که تعدادی از این نظامیان در نتیجه بمباران خودروهای زرهی منهدم شده توسط جنگنده‌های اسرائیلی کشته شدند.
گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس)، گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین به ایستادگی در برابر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه ادامه می‌دهند.
همزمان، گردان‌های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند یکی از تک‌تیراندازان ارتش رژیم صهیونیستی را نزدیک تقاطع «الطیران» در شهر غزه به هلاکت برسانند.
گردان‌های قدس نیز از هدف قراردادن گروهی از نظامیان صهیونیستِ سنگرگرفته در یکی از آپارتمان‌های مسکونی در اطراف منطقه «الحاووز» واقع در غرب خان‌یونس با موشک هدایت‌شونده خبر داد.
علاوه بر این مبارزان گردان‌های قدس موفق شدند یکی از جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را با گلوله «تاندوم» هدف قرار بدهند و آن را به آتش بکشند.
کمی پیش‌تر نیز گردان‌های المجاهدین اعلام کرد که مقر فرماندهی لشکر غزه ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک صهیونیستی «رعیم»، موضع نظامی «یفتح» وابسته به تیپ شمالی لشکر غزه، مواضع نظامی «کیسوفیم» و «امیتای» وابسته به تیپ جنوبی لشکر غزه، موضع صهیونیستی «صوفا» و مقر نظامی «تسئلیم» در شرق رفح و مقرهای فرماندهی دشمن صهیونیست در جنوب غرب و جنوب شرق شهر غزه را موشک‌باران کرده است.
علاوه بر این گردان‌های المجاهدین از حمله موشکی به شهرک‌های صهیونیستی «سعد»، «علومیم»، «بئیری»، «کرمیا»، «یاد مرخای» و «اور هانیر» خبر داد. امیدوارم از خبر استعفای یک مقام ارشد اسراییلی به سبب شکست هفتم اکتبر راضی بوده باشید.

استعفای یک مقام ارشد اسراییلی به سبب شکست هفتم اکتبر  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۹ ۰۲:۴۳:۵۰