استخدام ۸۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر استخدام ۸۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی لرستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار شامگاه شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: ۸۰ نفر در قالب طرح شهید «زین‌الدین» جذب دستگاه‌های اجرایی استان می‌شوند.
وی با بیان اینکه این سهمیه برای جایگاه‌های مختلف در دستگاه‌های اجرایی شامل سازمان مدیریت، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، صمت و فناوری ارتباطات خواهد بود، تصریح کرد: دفترچه آزمون هم اکنون توسط جهاد دانشگاهی انتشاریافته و آزمون این استخدامی ۱۷ اسفندماه برگزار خواهد شد.
استاندار لرستان، ادامه داد: از تعداد ۸۰ نفر ۱۶ نفر برای بخش‌های مختلف استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها هستند که با نظر وزارت کشور به‌صورت یک آزمون متمرکز در راستای جذب سهمیه وزارت کشور و سایر استانداری‌ها در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود.
زیویار، اظهار کرد: استخدام در قالب طرح شهید «زین‌الدین» در راستای اهداف دولت انقلابی و باهدف جذب و به‌کارگیری جوانان مؤمن، نخبه، متخصص و انقلابی در دستگاه‌های اجرایی انجام خواهد شد. امیدوارم از خبر استخدام ۸۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی لرستان راضی بوده باشید.

استخدام ۸۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی لرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۴ ۰۲:۳۷:۵۷