از شعله ور ساختن تنش‌ها با حزب الله اجتناب کن!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر از شعله ور ساختن تنش‌ها با حزب الله اجتناب کن! به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه طی یک تماس تلفنی با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره مسائل مختلف از جمله تنش با حزب الله به گفتگو پرداخت.
براساس بیانیه منتشر شده از سوی دفتر ریاست جمهوری فرانسه، مکرون طی این تماس تلفنی از نتانیاهو خواست از شعله ور ساختن تنش‌ها با حزب الله لبنان اجتناب کند.
در این بیانیه آمده است: مکرون نگرانی شدید خود را از تعمیق تنش‌ها میان اسرائیل و حزب الله ابراز داشته و تاکید کرد ما باید از تشدید تنش‌هایی که می‌تواند هم منافع لبنان و هم منافع اسرائیل را به مخاطره می‌اندازد جلوگیری کنیم.
رئیس جمهور فرانسه طی این تماس تلفنی از تمامی طرف‌های درگیر در این منازعه خواست به سرعت به سمت یک راهکار دیپلماتیک برای حل و فصل اختلافات به منظور استقرار ثبات در منطقه حرکت کنند.
این تماس تلفنی پس از آن انجام می‌شود که طی هفته‌های اخیر مقامات صهیونیست تهدید به یک حمله همه جانبه به لبنان کرده‌اند؛ اقدامی که مقامات حزب الله در مقابل از آمادگی کامل خود برای پاسخ به هر گونه تجاوز دشمن صهیونیست خبر داده‌اند. امیدوارم از خبر از شعله ور ساختن تنش‌ها با حزب الله اجتناب کن! راضی بوده باشید.

از شعله ور ساختن تنش‌ها با حزب الله اجتناب کن!  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۳ ۰۲:۴۰:۴۷