اردوی راهیان پیشرفت اساتید بسیجی استان بوشهر برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اردوی راهیان پیشرفت اساتید بسیجی استان بوشهر برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، باقر گرگین جمعه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به هدف اردوی اساتید بسیجی گفت: هدف از این اردوها تبیین پیشرفت و ارائه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای جامعه است.
مسئول سازمان بسیج اساتید استان بوشهر با اشاره به نقش اساتید در راستای تبیین دستاوردهای کشور برای جامعه اذعان کرد: اساتید دانشگاه به دلیل ارتباط داشتن با قشر جوان و آیندگان کشور از نقش بسیار مهمی در راستای تبیین دستاوردهای نظام برای آیندگان این مرز و بوم برخوردار هستند.
وی با اشاره به اقدامات رسانه‌ای و شناختی دشمنان در راستای کمرنگ نشان دادن دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران تا به حال اقدامات شناختی و مخرب بسیاری را در راستای کمرنگ نشان دادن پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دادند و اردوهای راهیان پیشرفت همانند عنصری خنثی کننده در برابر اخبار دروغین دشمنان است.
وی گفت: در این اردوی یک‌روزه اساتید دانشگاه‌های خلیج فارس، آزاد اسلامی، پیام نور، فنی حرفه‌ای و علمی-کاربردی از تأسیسات منطقه ویژه انرژی پارس، شرکت پترو پالایش کنگان، فاز ۱۹ و ۲۱ گازی پارس جنوبی بازدید به عمل آورند. امیدوارم از خبر اردوی راهیان پیشرفت اساتید بسیجی استان بوشهر برگزار
شد
راضی بوده باشید.

اردوی راهیان پیشرفت اساتید بسیجی استان بوشهر برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۳ ۰۲:۴۰:۱۹