اردوگاه دشمن برای ایجاد اغتشاش در کشور طرح‌ریزی دقیق
داشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اردوگاه دشمن برای ایجاد اغتشاش در کشور طرح‌ریزی دقیق
داشت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار رستمعلی رفیعی آتانی بعد از ظهر دوشنبه در دومین دوره توانمندسازی بانوان تمدن ساز که در سالن سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ما قدر این گذشته نورانی، دینی، عالمان دینی، مساجد، هیئت‌ها و پدران و مادران خودمان را که هویت ما را ساخته‌اند باید بدانیم.
وی با اشاره به جریانات اخیر و موضع گیری جریان منافق و عمله استکبار در مقابل حجاب به عنوان یکی از عناصر مهم جامعه اسلامی گفت: چادر و حجاب به راحتی به ما نرسیده است و این افراد که امروز مقابل شما قرار گرفته‌اند در واقع هویت دینی ما را هدف قرار داده‌اند.
رفیعی آتانی با بیان اینکه امروز دعوا بر سر حجاب نیست بلکه می‌خواهند تمام ارزش‌های ما را بگیرند، بیان کرد: در حوادث اخیر فوت خواهر مسلمان کرد ما بهانه بود و اردوگاه دشمن برای ایجاد ناامنی و اغتشاش در کشور متحد شده و طرح ریزی های دقیقی داشتند.
وی عنوان کرد: آمریکایی‌ها، منافقین آواره و سلطنت‌طلبان هرزه‌گرد تمام ظرفیت خود را در این کارزار به میدان آوردند و در این بین کسی که اتصال این جریان به اردوگاه دشمن را نبیند حماقت کرده است.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) با بیان اینکه باید مراقب باشیم برای دستیابی به مطالبه به حق در دل اردوگاه دشمن نرویم، تاکید کرد: امروز در کنار آمریکا و اسرائیل عده‌ای همچون سلطنت‌طلبان ادعای مضحک وطن پرستی دارند.
وی بیان کرد: سلطنت طلبان در حالی ادعای وطن پرستی می‌کنند که در زمان حکومت آنها بخش‌هایی از خاک این کشور به دست دشمنان مصادره شد و با بخشیدن سرچشمه هیرمند به افغانستان سیستان به ریگزار تبدیل شد.
رفیعی آتانی با تاکید بر اینکه آرارات به دستان همین حکومت پهلوی به ترکیه بخشیده شد، اضافه کرد: اما جوانان این خاک همچون باکری‌ها و همت‌ها اجازه ندادند یک وجب اروند از دست بروند.
وی با بیان اینکه این مقطع از تاریخ انقلاب را نیز با اقتدار پشت سر می‌گذاریم، بیان کرد: اما پس از این مرحله آنهایی که نجیبانه از پول این ملت آبرو و شهرت گرفتند باید روزی به این ملت پاسه دهند.
این مسئول در پایان یادآور شد: دفاع از ایران دفاع از همه ملت با همه نوع گرایش‌ها و اعتقادات است. امیدوارم از خبر اردوگاه دشمن برای ایجاد اغتشاش در کشور طرح‌ریزی دقیق
داشت
راضی بوده باشید.

اردوگاه دشمن برای ایجاد اغتشاش در کشور طرح‌ریزی دقیق
داشت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۱۱ ۰۲:۳۹:۱۶