اردن محل جولان «بعثی‌ها» ضد عراق شده/بغداد با امان قطع رابطه
کند!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اردن محل جولان «بعثی‌ها» ضد عراق شده/بغداد با امان قطع رابطه
کند!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رئیس شورای سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «نُجَباء» در پیامی توییتری از دولت عراق خواست که ضمن مقابله‌به‌مثل با اقدامات خصمانه رژیم اردن، به روابط دوجانبه خاتمه دهد.
شیخ «علی الاسدی» در پیامی توییتری با انتقاد از صدور مجوز فعالیت سیاسی برای حزب بعث در خاک اردن، همچنین لفاظی موهوم بعثی‌های فراری در مورد حاکمیت مجدد بر عراق، نوشت: روشن شد که دیدگاه و پیش‌بینی مقاومت در خصوص تحولات آتی منطقه، دقیق بوده است.
عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ادامه به مخالفت این جنبش با تعاملات اقتصادی بغداد – امان به‌ویژه پروژه احداث خط انتقال نفت از بصره به عقبه اشاره کرد و افزود: روند کنونی حاکی از کوتاهی و ضعف سیاستمداران عراقی در مدیریت این پرونده است؛ باید با عقلانیت، پیگیر منافع عراق بود، نه تابع فرامین اشغالگر آمریکایی!
رئیس شورای سیاسی نُجَباء در پایان به دولت عراق توصیه کرد: امروز لازم است که دولت ما مقابله‌به‌مثل کند و به اپوزیسیون اردن پناه بدهد. باید با دولتی که از آن چیزی جز ترویج فرقه‌گرایی، صادرات تروریسم و پایکوبی هنگام پاره‌پاره شدن پیکر عراقی‌ها سراغ نداریم، قطع رابطه کنیم. امیدوارم از خبر اردن محل جولان «بعثی‌ها» ضد عراق شده/بغداد با امان قطع رابطه
کند!
راضی بوده باشید.

اردن محل جولان «بعثی‌ها» ضد عراق شده/بغداد با امان قطع رابطه
کند!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۶ ۰۲:۴۶:۰۴