ارتش یمن: کشتی جنگی آمریکا را هدف قرار دادیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش یمن: کشتی جنگی آمریکا را هدف قرار دادیم به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از العهد لبنان، سخنگوی ارتش یمن از هدف قرار دادن یک کشتی جنگی آمریکا خبر داد.
یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد پنجشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور در جریان درگیری نظامی با تعدادی ناوشکن و کشتی جنگی آمریکا در خلیج عدن و تنگه باب‌المندب یک ناوشکن آمریکایی را هدف اصابت مستقیم موشکی قرار دادند.
در این بیانیه آمده است که در جریان درگیری نظامی، تعدادی از موشک‌های بالستیک ارتش، کشتی جنگی آمریکا را هدف مستقیم خود قرار داد و دو کشتی تجاری آمریکایی نیز از ادامه مسیر خود متوقف شد و وادار به عقب نشینی شدند.
سریع در این بیانیه افزود: نتایج این درگیری هدف قرار دادن مستقیم کشتی جنگی آمریکایی بود.
در بیانیه ارتش یمن آمده است: از نتایج این درگیری این بود که دو کشتی تجاری آمریکایی وادار به عقب نشینی شدند.
به گفته سخنگوی ارتش یمن، یکی دیگر از نتایج این درگیری این بود که تعدادی از موشک‌های بالستیک با وجود تلاش ناوهای جنگی برای رهگیری آن به اهداف خود اصابت کردند.
سخنگوی ارتش یمن با اشاره به اینکه این عملیات نظامی ۲ ساعت طول کشید، گفت که تا پایان تجاوز به غزه و رفع محاصره این منطقه، مانع حرکت کشتی‌های صهیونیستی به بنادر فلسطین اشغالی می‌شوند. امیدوارم از خبر ارتش یمن: کشتی جنگی آمریکا را هدف قرار دادیم راضی بوده باشید.

ارتش یمن: کشتی جنگی آمریکا را هدف قرار دادیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۵ ۰۲:۴۱:۰۸