ارتش یمن مشتاق رویارویی با آمریکا است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش یمن مشتاق رویارویی با آمریکا است به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، «محمد البخیتی»، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله، در سخنانی تاکید کرد که دفاع از برادرانمان در فلسطین موضوع مورد اجماع همه مردم یمن است.
به گفته این عضو ارشد انصارالله یمن، همانطور که یمن در نبرد اخلاقی علیه ائتلاف آمریکایی پیروز شد، در هر نبرد نظامی نیز اگر مورد حمله قرار گیرد پیروز خواهد شد.
البخیتی در ادامه گفت: «پیام به دشمنان این است که نیروهای مسلح یمن مشتاق رویارویی با دشمن اصلی یعنی آمریکا هستند. آقای الحوثی تأیید کرد که کشتی‌های ایالات متحده در صورت حمله به یمن هدف مستقیم قرار خواهند گرفت و آمریکایی‌ها از جدیت این تصمیم آگاه هستند. باید بپرسیم که چرا بقیه کشورهای عربی و اسلامی به آن نپیوستند؟»
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله همچنین افزود: «یمن به هر یک از کشورها در هر نبردی با اسراییل کمک خواهد کرد.»
درباره روند صلح و آتش بس در جنگ یمن نیز محمد البخیتی گفت: «باید برای مذاکرات سیاسی محدودیت زمانی تعیین کرد، در غیر این صورت این مذاکرات بر مردم عرب و اسلام تأثیر منفی خواهد گذاشت. عربستان و امارات مشارکت در ائتلاف بین المللی برای حفاظت از کشتی‌های اسراییلی را اعلام نکرده اند و این یک نکته مثبت است. توقف جنگ به منافع مشترک یمن به عنوان یک طرف و عربستان سعودی و امارات به عنوان طرف دوم تبدیل شده است. اهداف نبرد ما همچنان دفاعی است و در صورت ادامه جنگ ممکن است در آینده تغییر کند.»
پیش از این نیز، محمد البخیتی در سخنانی تأکید کرده بود که اگر آمریکا موفق به ایجاد ائتلاف بین المللی علیه یمن شود، کثیف‌ترین ائتلاف تاریخ خواهد بود.
البخیتی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس گفته بود: یمن منتظر تشکیل کثیف‌ترین ائتلاف تاریخ است تا شرافتمندانه‌ترین نبرد تاریخ را رقم بزند. جهان هنوز ننگ و عار سکوت در قبال جنایت‌های سابق رژیم صهیونیستی در نسل‌کشی ملت فلسطین را فراموش نکرده است.
وی در ادامه این سوال را مطرح کرده بود که: به کشورهایی که برای حمایت از عاملان نسل‌کشی رژیم صهیونیستی به تشکیل ائتلاف بین المللی علیه یمن رو آورده‌اند، چگونه نگریسته خواهد شد؟ در مقابل، دیدگاه‌ها در خصوص یمن که با اراده رسمی و مردمی برای توقف نسل‌کشی رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین حرکت کرد، چگونه خواهد بود؟
یمن از ابتدای جنگ در غزه حمایت همه جانبه سیاسی و نظامی را از مردم فلسطین آغاز کرده است. همچنین نیروهای مسلح یمن تمامی آزادگان امت اسلامی و عربی و آزادگان جهان را به اتخاذ مواضع شرافتمندانه در قبال فلسطین و حمایت از ملت و مقاومت آزاد فلسطین فراخوانده است. امیدوارم از خبر ارتش یمن مشتاق رویارویی با آمریکا است راضی بوده باشید.

ارتش یمن مشتاق رویارویی با آمریکا است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۳۰ ۰۲:۳۶:۳۴