ارتش صهیونیستی به قتل کودک فلسطینی ادعان کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش صهیونیستی به قتل کودک فلسطینی ادعان کرد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ارتش رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه به قتل «محمد هیثم التیمیمی» کودک ۳ ساله فلسطینی اذعان کرد و مدعی شد که نظامیان صهیونیستی به اشتباه به سمت خودرویی که این کودک و پدرش در آن بودند، تیراندازی کردند.
محمد هیثم التمیمی یکم ژوئن در زمانی که همراه پدرش داخل خودرو بود و قصد عزیمت به خانه یکی از بستگان در روستای مجاور برای شرکت در جشن تولد را داشت، توسط نظامیان صهیونیستی هدف تیراندازی قرار گرفت و به شدت مجروح شد و در نهایت پس از ۴ روز بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.
ارتش رژیم صهیونیستی پس از انتشار نتایج تحقیقات خود در این باره گفته که این حادثه زمانی به وقوع پیوست که شهرک صهیونیست‌نشین «نفیه تسوف» در اطراف روستای نبی صالح و یک پادگاه نظامی در آن نزدیکی هدف تیراندازی قرار گرفتند و نظامیان ارتش برای شناسایی عاملان این تیراندازی در این منطقه مستقر شدند و یکی از نظامیان صهیونیستی که مسئول رصد آن منطقه بوده، با مشاهده دو نفر که سوار خودرو شدند، گمان کرده که عاملان تیراندازی آن‌ها هستند و به سمتشان آتش گشوده که طی آن این دو نفر مجروح شدند و در نهایت کودک ۳ ساله فلسطینی به شهادت رسید.
ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد که با رسیدن نیروهای صهیونیستی به نزدیکی خودرو، متوجه شدند که سرنشینان آن یک مرد و یک کودک هستند.
ارتش صهیونیستی اعلام کرده که تیراندازی به سمت این خودرو به سبب اطلاع رسانی اشتباه بین نیروهای صهیونیستی صورت گرفته و قرار است نتایج تحقیقات به دادستانی نظامی ارجاع داده شود تا آن را بررسی کند.
ارتش رژیم صهیونیستی پس از پایان تحقیقات در مورد این حادثه، صرفاً به توبیخ یک افسر صهیونیستی بسنده کرده است!!
البته کودک‌کشی در ذات صهیونیست‌ها است و از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۳۰ کودک فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری در حملات صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند و هرگز عاملان این جنایات بازخواست و محاکمه نشدند. شهادت «محمد هیثم التمیمی» به دست نظامیان صهیونیست، بار دیگر نشان داد که رژیم صهیونیستی به دنبال نسل کشی فلسطینی‌ها از طریق هدف قرار دادن کودکان و زنان بی گناه است.
یک کاربر عرب زبان در این خصوص نوشت: ۲ هزار و ۲۷۰ کودک فلسطینی از سال ۲۰۰۰ تا به امروز، به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند. حدود ۲۰۰ کودک فلسطینی نیز در حال حاضر در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌برند.
کاربر دیگری نوشت: در خصوص این کودک زیبای فلسطینی، باید بپرسیم چرا شهادت وی به دست اشغالگران، محکوم نشد و به فلسطینی‌ها تسلیت گفته نشد. چون او مسلمان و عرب بود ارزشی برای شما ندارد اما یک کودک سفید پوست مسیحی زمانی که زخمی شده یا کشته شود، تمام دنیا برای او به پا می‌خیزند.
امنیه کاربر عرب زبان دیگری در این خصوص نوشت: کشتن کودکان چیزی نیست که بتوان آن را توجیه یا بعد از انجام آن عذرخواهی کرد. ارتش رژیم صهیونیستی مانند همیشه اعلام کرد که التمیمی «اشتباهی» در جریان حمله به روستای نبی صالح کشته شد. پس تکلیف هزاران کودکی که به دست اشغالگران طی سالهای گذشته کشته شده اند چه می‌شود؟ امیدوارم از خبر ارتش صهیونیستی به قتل کودک فلسطینی ادعان کرد راضی بوده باشید.

ارتش صهیونیستی به قتل کودک فلسطینی ادعان کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۵ ۰۲:۳۹:۴۶