ارتش رژیم صهیونیستی درباره تلفات زیاد در کرم شالوم تحقیق می
کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش رژیم صهیونیستی درباره تلفات زیاد در کرم شالوم تحقیق می
کند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که درباره تلفات زیاد نیروهایش در در کرم شالوم تحقیق خواهد کرد.
در همین ارتباط نیز، رادیو ارتش اسرائیل تاکید کرد: «تحقیق در مورد عدم پرتاب موشک‌های رهگیر و وجود تلفات زیاد و کاهش تعداد سربازان در کرم شالوم انجام خواهد شد.»
به گفته رادیو ارتش اسرائیل، جنگجویان مجروح و کشته شده در کرم شالوم در حال انجام یک مأموریت امنیتی برای محافظت از تجهیزات آماده شده برای ورود به عملیات زمینی علیه رفح بودند.
رادیو ارتش اسرائیل همچنین گفته است که سایر موشک‌های پرتاب شده علیه نیروهایش از سوی مقاومت فلسطین، به کمپ آمیتای و خانه‌ای در کیبوتز کرم شالوم اصابت کرده است که البته آن‌ها تلفاتی نداشته است.
منابع عبری زبان رادیو ارتش صهیونیستی این را نیز افزوده است که در جریان حمله اخیر صورت گرفته به پایگاه نظامی در کرم شالوم، ۱۴ موشک به سمت مواضع ارتش اسرائیل شلیک شد.
ساعاتی پیش، ارتش رژیم صهیونیستی رسماً اذعان کرد که در حمله موشکی گردان‌های قسام به پایگاه نظامی اسرائیلی در منطقه کرم ابو سالم در جنوب فلسطین اشغالی، ۳ نظامی این رژیم کشته شدند.
ارتش صهیونیستی گفته این ۳ نظامی از نیروهای تیپ گعفاتی و ناحال بودند و علاوه بر آن، ۹ نظامی دیگر نیز در این حمله زخمی شدند.
همچنین کیبوتس «کفار گلعادی» به صورت رسمی کشته شدن «تل شاویت» نظامی اسرائیلی از گردان ۹۳۱ تیپ ناحال در حمله موشکی امروز مقاومت به پایگاه نظامیان صهیونیست در منطقه کرم ابو سالم را تأیید کرد.
گردان‌های قسام ساعتی پیش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد نظامیان اشغالگر صهیونیست را در پایگاه نظامی کرم ابو سالم و اطراف آن با موشک‌های کوتاه برد ۱۱۴ میلیمتری رجوم هدف قرار داده است.
گردان‌های قسام اعلام کرده است که در عملیاتی مشترک با گروهان‌های قدس پایگاه اسرائیلی کرم ابو سالم را هدف حمله موشکی قرار داده است.
بنابر اذعان منابع عبری در این حمله تاکنون دو نظامی صهیونیست کشته و دستکم ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.
ساعاتی پیش نیز منابع عبری گزارش دادند که این رخداد در جریان نبرد زمینی غزه، رخدادی غیر عادی بوده و در پی آن بالگردهای متعددی برای انتقال مجروحان به پایگاه کرم ابوسالم اعزام شده‌اند.
یدیعوت آحارونوت نیز در این باره گزارش داد که این حادثه، رخدادی خطرناک بوده و مقامات درباره انتشار جزئیات آن و همچنین شمار کشته شدگان و مجروحان سیاست سانسور را اجرایی کرده‌اند.
کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز در این باره گزارش داد که ۷ زخمی در این عملیات به بیمارستان سوروکا در داخل اراضی اشغالی منتقل شده‌اند که وضعیت سه نفر از آنها وخیم است.
بنابر اعلام یک منبع عبری، این عملیات با پرتاب ده‌ها راکت از سوی مقاومت فلسطین به مکان تجمع نظامیان صهیونیست انجام شده است که در همان هنگام وقوع تلفاتی بر جا گذاشته است.
در مرحله دوم این عملیات پس از ورود یگان‌های نظامی به محل رخداد، بار دیگر این منطقه هدف حمله راکتی قرار گرفت که در نتیجه آن تلفات بالاتر رفت.
این منبع عبری گزارش داد که در این عملیات شمار زیادی از صهیونیست‌ها کشته و زخمی شده‌اند، امری که تصاویر منتشر شده از چادرهای محل حضور نظامیان صهیونیست نیز موید آن است. امیدوارم از خبر ارتش رژیم صهیونیستی درباره تلفات زیاد در کرم شالوم تحقیق می
کند
راضی بوده باشید.

ارتش رژیم صهیونیستی درباره تلفات زیاد در کرم شالوم تحقیق می
کند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۶ ۰۲:۳۸:۲۹