ارتش رژیم صهیونیستی از کشف اجساد اسرای صهیونیست‌ در غزه خبر
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش رژیم صهیونیستی از کشف اجساد اسرای صهیونیست‌ در غزه خبر
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به تعمیق عملیات نظامی خود در خان یونس ادامه می‌دهیم.
این مقام نظامی ارتش اشغالگر گفته است که عملیات در خان یونس بسیار پیچیده است.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین گفته است که در جریان کشف شبکه ای از تونل‌ها در اردوگاه جبالیا واقع در شمال غزه، اجساد ۵ سرباز و افراد غیرنظامی ربوده شده را پیدا کردیم.
سخنگوی رژیم صهیونیستی رژیم صهیونیستی همچنین گفت که تل آویو در حال جنگ پیچیده‌ای در غزه است و حماس بدون تلفات در صفوف ارتش ما نابود نخواهد شد.
از سوی دیگر، «دکتر اشرف القدره»، سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه المغازی در مرکز این باریکه دست به جنایتی بزرگ و کشتار جمعی زده و یک بلوک مسکونی کامل را بمباران کرده است.
دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که بیش از ۶۸ فلسطینی در این جنایت به شهادت رسیده و ده‌ها نفر دیگر زخمی شدند.
همچنین شبکه ماهواره‌ای الاقصی اعلام کرد که شمار شهدای بمباران وحشیانه ارودگاه المغازی در مرکز نوار غزه بیش از ۸۵ نفر است.
سخنگوی بیمارستان شهدای الاقصی نیز تاکید کرد که بیشتر شهدایی که به این بیمارستان انتقال داده شدند، زن و کودک و افراد سالخورده هستند.
براساس گزارش‌ها، یک نوزاد شیرخواره از جمله شهدای بمباران وحشیانه اردوگاه المغازی توسط اشغالگران اسراییلی است.
جنبش حماس به این حادثه واکنش نشان داد و اعلام کرد که جنایت المغازی تلاشی برای روحیه‌بخشی به ارتش شکست خورده دشمن است. جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که دشمن جنایتکار صهیونیستی امشب جنایتی وحشیانه را در ارودگاه آوارگان المغازی در مرکز نوار غزه مرتکب شد و خانه‌های فلسطینیان را در این منطقه بمباران کرد که بر اثر آن ده‌ها نفر به شهادت رسیدند که این جنایت در راستای ادامه نسل‌کشی و کشتار جمعی کودکان و غیرنظامیان فلسطینی در غزه انجام می‌گیرد.
حماس بیان کرد که این بمباران جنایتکارانه و بزدلانه علیه غیرنظامیان در خانه‌های خود تلاشی برای روحیه‌بخشی به ارتش شکست خورده دشمن است که تحت حمایت دولت بایدن به عنوان شریک اول جنایات دشمن صهیونیستی در حق ملت فلسطین قرار دارد.
همچنین پایگاه خبری عبری زبان والا در یادداشتی تحت عنوان «آیا اسراییل در باتلاق غزه گرفتار شده است؟» بیان کرد که پس از گذشت دو ماه و نیم جنگ، ظاهراً دیگر حرف زیادی در مورد پیروزی قاطع در جنگ به میان نمی‌آید.
براساس گزارش این روزنامه عبری زبان، لیست اسامی نظامیان کشته شده اسراییلی هر لحظه طولانی‌تر می‌شود، جایگاه حماس نزد افکار عمومی هر لحظه بهتر می‌شود، نه فقط به خاطر اینکه این جنبش توانست با حمله هفتم اکتبر «اسراییل» را غافلگیر کند، بلکه به این خاطر که با موفقیت در مقابل این رژیم می‌جنگد.
یک افسر اسراییلی نیز در گفتگو با روزنامه وال استریت ژورنال عنوان کرد که سیطره ارتش رژیم صهیونیستی بر خان یونس در جنوب نوار غزه همانند مناطق شمالی، ماه‌ها به طول خواهد انجامید.
به گفته این افسر اسراییلی، عملیات‌های حماس علیه نظامیان اسراییلی در نوار غزه در قالب تیم‌های دو تا پنج نفره و به یکباره انجام می‌گیرد. امیدوارم از خبر ارتش رژیم صهیونیستی از کشف اجساد اسرای صهیونیست‌ در غزه خبر
داد
راضی بوده باشید.

ارتش رژیم صهیونیستی از کشف اجساد اسرای صهیونیست‌ در غزه خبر
داد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۵ ۰۲:۳۸:۱۱