ارتش اسراییل پیرامون حمله زمینی به رفح سردرگم است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتش اسراییل پیرامون حمله زمینی به رفح سردرگم است به گزارش سوالات شرعی و احکام، روزنامه آمریکایی فایننشال تایمز در گزارشی به نقل از یک منبع آگاه گفته است که «اسراییلی‌ها نمی‌دانند چه می‌خواهند بکنند و سردرگمی زیادی پیرامون رفح وجود دارد.»
در این گزارش گفته شده که با وجود صحبت‌های کلی در مورد تهاجم قریب الوقوع به رفح، هنوز برنامه‌ای برای آغاز عملیات زمینی ارتش اسراییل در رفح وجود ندارد.
این گزارش درباره آشفتگی ارتش اسراییل در آستانه حمله زمینی به رفح اعلام شده است. حمله‌ای که با واکنش‌های بسیار گسترده و منفی در جامعه بین‌المللی روبرو شده و بسیاری از کشورها خواستار متوقف کردن اسراییل برای حمله به رفح واقع در جنوب نوار غزه شده‌اند.
علاوه بر مقامات عراق، عربستان، مصر، کانادا، اتحادیه اروپا، اسپانیا و فرانسه؛ به تازگی «آنالنا بائربوک» وزیر امور خارجه آلمان هم به رژیم صهیونیستی نسبت به حمله رفح در به جنوب غزه هشدار داد، زیرا این حمله تنها منجر به کشته شدن غیرنظامیان بیشتر خواهد شد.
وزیر خارجه آلمان در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ۱.۳ میلیون نفر در یک فضای بسیار کوچک به دنبال حفظ خود از جنگ هستند.
وزیر خارجه آلمان در این پیام، بدون اشاره به حمایت‌های کشورش و غرب از رژیم صهیونیستی در حمله به غزه، مدعی شد که حمله ارتش رژیم صهیونیستی به رفح یک فاجعه انسانی را شکل خواهد داد. رژیم صهیونیستی باید در برابر تهدیدات حماس از خود دفاع کند، اما در عین حال باید تا حد امکان از درد و رنج غیرنظامیان بکاهد.
رفح، مرز جنوبی غزه با مصر تنها منطقه‌ای است که هنوز هدف حملات زمینی رژیم صهیونیستی قرار نگرفته است و برای بیش از نیمی از ۲.۳ میلیون جمعیت غزه پناهگاه محسوب می‌شود.
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از این از حمله قریب‌الوقوع به رفح خبر داده و گفته که از ارتش این رژیم خواسته است تا برای تخلیه صدها هزار نفر از این منطقه خود را آماده کنند. در جریان حملات هوایی رژیم صهیونیستی به رفح، دیروز دست کم ۴۴ فلسطینی که بیش از ۲۰ تن آنها کودکان بودند، به شهادت رسیدند. امیدوارم از خبر ارتش اسراییل پیرامون حمله زمینی به رفح سردرگم است راضی بوده باشید.

ارتش اسراییل پیرامون حمله زمینی به رفح سردرگم است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۲ ۰۲:۳۷:۳۳