ارتباط و تعامل دانشگاه و صنعت در استان بوشهر تقویت
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتباط و تعامل دانشگاه و صنعت در استان بوشهر تقویت
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد شکیبی نسب یکشنبه‌شب در نشست با سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر اظهار داشت: تعامل دانشگاه و صنعت یک ضرورت است.
وی افزود: ارتباط صنعت و دانشگاه در هر کشوری می‌تواند تأثیری تعیین کننده در رشد اقتصادی آن کشور داشته باشد و بنابراین تعامل و ارتباط دانشگاه و صنعت یک ضرورت در کشور می‌باشد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان اضافه کرد: دانشگاه محل تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر است و اگر این نیروی انسانی متخصص بتواند دانش و مهارت خود را در عرصه تولید و صنعت به کار ببرد، موجب پیشرفت خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است و ما این آمادگی را داریم که در راستای تحقیق این ضرورت تفاهم نامه با دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان داشته باشیم.
شکیبی نسب خطاب به دانشجویان اظهار کرد: دانشجو اگر انتظار جذب در بازار کار دارد باید مهارت‌ها را خوب بیاموزد و قطعاً اگر مهارت‌ها خوب آموخته شود ما از افرادی متخصص برای جذب در صنعت برخوردار خواهیم شد و این چنین افراد می‌توانند در صنعت کشور مؤثر واقع شوند. امیدوارم از خبر ارتباط و تعامل دانشگاه و صنعت در استان بوشهر تقویت
شود
راضی بوده باشید.

ارتباط و تعامل دانشگاه و صنعت در استان بوشهر تقویت
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۰۲:۳۹:۲۶