ارتباط بنیاد نخبگان با مراکز علمی و صنعتی استان بوشهر تقویت
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ارتباط بنیاد نخبگان با مراکز علمی و صنعتی استان بوشهر تقویت
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد محمدی‌زاده چهارشنبه‌شب در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: دشمن تلاش ویژه‌ای برای کاهش میزان مشارکت مردم در انتخابات پیش رو دارد ولی مردم بار دیگر دشمن را ناامید خواهند کرد.
وی به آسیب‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها و مدارس اشاره و اضافه کرد: باید رویکردی جدیدی برای رفع چالش‌ها و آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح مدارس و دانشگاه‌ها داشته باشیم.
استاندار بوشهر با اشاره به تحصیل ۳۵ هزار دانشجو با ۵۰۰ عضو هیئت علمی در استان بوشهر بیان کرد: ۲۶۰ هزار دانش‌آموز و ۱۵ هزار معلم در این استان فعالیت دارند.
وی با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر استان بوشهر در حوزه علمی خاطرنشان کرد: باید ارتباط و پیوند قوی بین بنیاد ملی نخبگان استان بوشهر و مرکزهای علمی و صنعتی استان بوشهر ایجاد شود.
محمدی‌زاده خواستار تلاش جدی برای حمایت از جوانی جمعیت در استان شد و بیان کرد: هزار و ۲۰۰ مورد سقط جنین در سال گذشته در این استان انجام شد که نسبت به تولدها بسیار بالا است.
وی توسعه و تقویت اقتصاد دریامحور را یکی از اولویت‌های استان دانست و افزود: پایه اولیه گروه صنایع دریایی و اقتصاد دریامحور در دانشگاه خلیج فارس راه‌اندازی شده است. امیدوارم از خبر ارتباط بنیاد نخبگان با مراکز علمی و صنعتی استان بوشهر تقویت
شود
راضی بوده باشید.

ارتباط بنیاد نخبگان با مراکز علمی و صنعتی استان بوشهر تقویت
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۸ ۰۲:۳۹:۳۹