اراده و قدرت برتر در خلیج فارس و غرب آسیا با ایران
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اراده و قدرت برتر در خلیج فارس و غرب آسیا با ایران
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار رمضان زیراهی شنبه‌شب در همایش بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت شهدای عملیات نبرد مستقیم با آمریکا در آب‌های خلیج فارس اظهار داشت: شهدای خلیج فارس با شهادت و شهامت خود برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کردند.
وی با اشاره به اینکه رزمندگان نیروی دریایی سپاه دشمن را به زانو درآوردند تصریح کرد: شهدا اقتدار خود را ثابت کردند و نشان دادند که دشمن مجهز را نیز می‌توان شکست داد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: در نبرد مستقیم ایران و آمریکا در خلیج فارس، شهید مهدوی و یارانش با کمترین تجهیزات شیوه‌های نوینی در جنگ‌های دریایی ابداع کردند.
وی با بیان اینکه امروز اراده برتر، اراده نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: در حال حاضر زمان آن گذشته است که هر چه آمریکایی‌ها می‌خواستند رخ دهد.
سردار زیراهی با اشاره به اینکه شرایط تردد در خلیج فارس با گذشته متفاوت شده است گفت: ۳۴ فروند شناور فرامنطقه‌ای در خلیج فارس حضور دارند ولی همچنان اراده و قدرت برتر در خلیج فارس و غرب آسیا با جمهوری اسلامی ایران است. امیدوارم از خبر اراده و قدرت برتر در خلیج فارس و غرب آسیا با ایران
است
راضی بوده باشید.

اراده و قدرت برتر در خلیج فارس و غرب آسیا با ایران
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۸ ۰۲:۳۷:۵۳