ادعای دوباره وزیر صهیونیست درباره مهاجرت ساکنان غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ادعای دوباره وزیر صهیونیست درباره مهاجرت ساکنان غزه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، «اسموتریچ»، وزیر دارایی افراطی رژیم صهیونیستی در سخنانی خطاب به «آنتونی بلینکن»، وزیر خارجه آمریکا که به تازگی از تل آویو دیدار کرده است، گفت: «ما همیشه مطابق با منافع اسراییل عمل می‌کنیم و بنابراین با تمام قدرت به مبارزه برای نابودی حماس ادامه خواهیم داد.»
اسموتریچ البته باردیگر ادعاهای بی اساس خود را علیه ساکنان غزه تکرار کرد و مدعی شد: «ما برای امکان مهاجرت داوطلبانه از غزه تلاش خواهیم کرد، همانطور که جامعه بین المللی اقداماتی در قبال پناهجویان از سوریه و اوکراین انجام داد.»
پیشتر، نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی گفته بود که ارتش اسراییل در نوار غزه به دستاوردهایی دست یافته است، اما تا رسیدن به اهداف جنگ فاصله زیادی دارد. «ایهود باراک» طی سخنانی افزود: حمله هفتم اکتبر خطرناک‌ترین حمله تاریخ اسراییل بود و تحقیر، ناکارآمدی و شکست در تجهیزات ما را به همراه داشت.
وی تصریح کرد: این باور که می‌توان فلسطینی‌های غزه را به مهاجرت داوطلبانه وادار کرد، فقط یک رؤیا است.
این اظهارات نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در حالی است که وی پیشتر نیز اذعان کرده بود که به دلیل کشته شدن بیش از اندازه غیرنظامیان در غزه، تل آویو با کاهش حمایت کشورهای غربی مواجه است.
وی افزود: اسراییل افکار عمومی اروپا را از دست داده و به زودی حمایت دولت‌های اروپایی را نیز از دست خواهیم داد. سپس شاهد اصطکاک با آمریکایی‌ها خواهیم بود. باراک تاکید کرد: آمریکا نمی‌تواند به اسراییل دیکته کند که چه کاری انجام دهد اما با این حال ما نیز نمی‌توانیم آنها را نادیده بگیریم.
به تازگی روزنامه لبنانی الاخبار در گزارشی نوشته است که با وجود اینکه همه تحولات موجود نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی از جنگ غزه دست خالی باز می‌گردد و نمی‌تواند به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کند و ادامه این جنگ از نظر نظامی هیچ فایده‌ای برای تل‌آویو ندارد، اما مهم‌ترین عامل برای استمرار جنگ، نگرانی صهیونیست‌ها از پایان دادن به آن است! این گزارش می‌افزاید که ادامه مراحل جنگ و انتقال از یک مرحله به مرحله دیگر در افکار عمومی صهیونیست‌ها و همچنین سران سیاسی آنها نیازمند نزدیک شدن زمانی برای پایان دادن به جنگ است که این موضوع افکار عمومی را در برابر یک گزینه نامشخص قرار می‌دهد. لذا سران سیاسی رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو گرفته تا بنی گانتس و بن گویر اصرار به ریشه کن کردن حماس دارند که این به معنی استمرار نسل کشی در غزه یا مهاجرت دادن مردم آن است تا بعد از آن به جبهه‌های دیگر در کرانه باختری یا شمال سرزمین‌های اشغالی بپردازند. امیدوارم از خبر ادعای دوباره وزیر صهیونیست درباره مهاجرت ساکنان غزه راضی بوده باشید.

ادعای دوباره وزیر صهیونیست درباره مهاجرت ساکنان غزه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۰ ۰۲:۳۷:۲۳