ادعاهای تکراری وزیرجنگ رژیم صهیونیستی علیه حماس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ادعاهای تکراری وزیرجنگ رژیم صهیونیستی علیه حماس به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از تایمز اسرائیل؛ «یوآو گالانت»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ادعا کرده است که اسرائیل حماس را نابود می‌کند و گروگان‌های ربوده شده در حمله ۷ اکتبر حماس و متحدانش را به اسرائیل باز می‌گرداند.
وزیر جنگ این اظهارات را در بازدید از پایگاه هوایی پالماخیم در مرکز مناطق اشغالی بیان کرده است.
گالانت مدعی شد: «در غزه، ما موظف به حذف حماس و همچنین بازگرداندن گروگان‌ها هستیم، ما روی این دو وظیفه کار می‌کنیم و مصمم هستم که هر دو کار را انجام دهم؛ هر چقدر که طول بکشد…»
مقامات اسرائیلی بارها پیشتر گفته‌اند که حماس را در غزه ریشه‌کن خواهند کرد.
ادعاهای وزیرجنگ رژیم صهیونیستی در حالی صورت گرفته که ساعاتی پیش، گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد گروهی از نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در کمینی در خیابان السکه در منطقه المغراقه در مرکز نوار غزه گرفتار کرده است.
قسام تاکید کرد که نیروهای اشغالگر در میدان مینی که با استفاده از بمب‌ها و موشک‌های شلیک شده و منفجر نشده در حملات جنگنده‌های اف ۱۶ به سمت غیرنظامیان فلسطینی آماده شده بود، گرفتار شدند.
پیش از این نیز، رسانه‌های عبری زبان از کشته و زخمی شدن تعدادی از نظامیان اسرائیلی بر اثر انفجار بمب در نوار غزه خبر دادند.
شبکه العربی نیز به نقل از برخی منابع از کشته و زخمی شدن ۱۰ نظامی اسرائیلی در عملیات مقاومت در محور نتساریم در جنوب شهر غزه خبر داده است.
منبع مذکور اشاره کرد که در عملیات مقاومت در محور نتساریم ۲ نظامی اسرائیلی از لشکر ۹۹ کشته شده و ۸ نظامی دیگر زخمی شدند.
همچنین منابع عبری زبان تعداد کشته و زخمی‌های صهیونیست‌ها را بسیار بیشتر اعلام کردند و گفتند که در عملیات شامگاه یکشنبه مقاومت فلسطین در محور نتساریم در جنوب غزه، ۳ نظامی اسرائیلی کشته و ۱۱ نفر دیگر زخمی شدند.
تصاویری نیز از لحظه جابجایی و انتقال نظامیان کشته و مجروح اسرائیلی در عملیات مقاومت در محور نتساریم در جنوب غزه به بیمارستان منتتشر شده است.
از طرف دیگر، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حمله‌های جدید خود علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.
بر این اساس حزب‌الله لبنان اعلام کرد که در حمایت از ملت و مقاومت فلسطین و در واکنش به حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی علیه روستاها و خانه‌های جنوب لبنان رزمندگان مقاومت اسلامی عصر امروز یکشنبه ساختمانی را در شهرک صهیونیست‌نشین «شتولا» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی که محل استقرار نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بوده است، هدف گرفته و به صورت مستقیم مورد اصابت قرار داده‌اند.
همچنین رزمندگان حزب‌الله لبنان موفق شدند ساعت ۱۸ عصر امروز یکشنبه موضع نظامی صهیونیستی «رویسات العلم» واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف حمله موشکی قرار بدهند.
از سوی دیگر، سرزمین‌های اشغالی بار دیگر صحنه اعتراض شهرک‌نشینان صهیونیست علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بوده است.
بنا بر گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی ده‌ها شهرک‌نشین معترض نزدیک محل اقامت نتانیاهو در «قیساریا» دست به تظاهرات زده‌اند.
این رسانه‌ها تاکید کردند که صهیونیست‌های معترض خواهان برکناری نتانیاهو از مقام نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی و امضای توافق مبادله اسیران میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در نوار غزه شده‌اند. امیدوارم از خبر ادعاهای تکراری وزیرجنگ رژیم صهیونیستی علیه حماس راضی بوده باشید.

ادعاهای تکراری وزیرجنگ رژیم صهیونیستی علیه حماس  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۹ ۰۲:۳۹:۵۲