ادامه سرپیچی مدافع جنجالی استقلال/ دعوت غلامی به کمیته
انضباطی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ادامه سرپیچی مدافع جنجالی استقلال/ دعوت غلامی به کمیته
انضباطی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، با وجود این که باشگاه استقلال براساس مفاد قرارداد بازیکنان پیش از این تذکرات و اخطارهایی را به بازیکنان برای فعالیت در فضای مجازی و رعایت اصول حرفه‌ای داده بود اما مدافع این تیم همچنان به جنحال سازی هایش ادامه می‌دهد.
خبرنگار سایت احکام کسب اطلاع کرد با توجه به حاشیه سازی های متعدد عارف غلامی مدافع باشگاه استقلال که در مقاطع مختلف با تذکرات جدی و مکرر از جانب باشگاه همراه بوده و تکرار این رفتارها خصوصاً در فضای مجازی، این بازیکن جهت ارائه توضیحات در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا خواهد کرد.
پیش از این مسئولین باشگاه استقلال با یادآوری مفاد قرارداد و ضرورت خودداری بازیکنان از انجام اقدامات و تحرکات غیرحرفه ای برخلاف مصالح باشگاه همچنین تعهدات بازیکنان در خصوص رفتارهای حاشیه ساز مدافع استقلال بارها به این بازیکن تذکر داده بودند.
باید دید با توجه به ادامه سرپیچی این بازیکن از تذکرات باشگاه وی در دیدار برابر فولاد خوزستان در ترکیب آبی پوشان قرار خواهد گرفت یا مشمول جریمه انضباظی باشگاه خواهد شد. امیدوارم از خبر ادامه سرپیچی مدافع جنجالی استقلال/ دعوت غلامی به کمیته
انضباطی
راضی بوده باشید.

ادامه سرپیچی مدافع جنجالی استقلال/ دعوت غلامی به کمیته
انضباطی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۶ ۰۲:۴۴:۴۱