ادامه حملات صهیونیستی به غزه/ شمار شهدا از ۵ هزار نفر فراتر
رفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ادامه حملات صهیونیستی به غزه/ شمار شهدا از ۵ هزار نفر فراتر
رفت
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، عملیات طوفان الاقصی در حالی وارد هفدهمین روز خود شده که هواپیماهای ارتش رژیم صهیونیستی همچنان به بمباران مناطق مسکونی در نوار غزه ادامه می‌دهد.
بر پایه این گزارش، شمار شهدای تجاوزهای رژیم صهیونیستی به غزه به ۵ هزار و ۸۷ نفر، شامل ۲ هزار و ۵۵ کودک و هزار و ۱۱۹ زن رسید. ۱۵ هزار و ۲۷۳ نفر نیز مجروح شده‌اند.
اشغالگران اندکی بعد از اقدام انسان دوستانه گردان‌های قسام در آزادی دو اسیر اسرائیلی بیمار، بمباران نوار غزه را تشدید و جنایتی دیگر را در اردوگاه پرجمعیت الشاطی مرتکب شد که تا این لحظه ۱۲ فلسطینی شهید و ۵۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند؛ آمار شهدای این کشتار هم رو به افزایش است.
جنگنده‌های صهیونیستی همچنین مناطق دیگری را نیز بمباران کرده که هنوز گزارشی از تعداد شهدا و مجروحان این حملات دریافت نشده است.
از سوی دیگر دکتر محمد ابوسلیمه مدیر بیمارستان الشفاء غزه اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۲۰۰ فلسطینی در چند عملیات قتل عام به شهادت رسیده‌اند.او افزود که بیمارستان‌های نوار غزه تاکنون هیچ نوع کمک دارویی و پزشکی را دریافت نکرده‌اند.
گفتنی است که هم اکنون بیمارستان‌های نوار غزه به علت نبود مواد بی‌حس کننده و بیهوش کننده، عمل‌های جراحی را بدون بیهوشی مجروح انجام می‌دهند که در مواردی به شهادت مجروح به ویژه کودکان انجامیده است. امیدوارم از خبر ادامه حملات صهیونیستی به غزه/ شمار شهدا از ۵ هزار نفر فراتر
رفت
راضی بوده باشید.

ادامه حملات صهیونیستی به غزه/ شمار شهدا از ۵ هزار نفر فراتر
رفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۴ ۰۲:۳۹:۰۸