اختصاص GPS رایگان به شناورهای خوزستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختصاص GPS رایگان به شناورهای خوزستان به گزارش سوالات شرعی و احکام، علیرضا باوی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه نصب GPS (سامانه تعیین موقعیت مکانی) در شناورها برای کنترل و کاهش قاچاق سوخت مؤثر است، موضوع تخصیص رایگان GPS برای شناورهای حامل سوخت باید از سوی شرکت نفت در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تا دستیابی به نتیجه، بررسی و پیگیری شود.
وی، مبارزه با قاچاق کالا را یکی از مؤلفه‌های مهم رشد تولید برشمرد و افزود: برای حمایت از تولید باید همه تلاش‌ها برای جلوگیری از ورود کالای مشابه (قاچاق) به‌کار گرفته شود.
باوی بر نصب و راه‌اندازی سامانه xray (تصویربرداری) کامیونی در مبادی ورودی کالا به خوزستان تاکید کرد و ادامه داد: شهرستان‌هایی که بیشترین ورودی کالاهای وارداتی را دارند باید در اولویت قرار گیرند.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان خواستار تعامل و همکاری بیشتر مسئولان اجرایی برای کنترل و پیشگیری از قاچاق کالا و ارز شد و گفت: ارتقای سطح آگاهی مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی و رفع ابهام از قوانین موجود با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متناسب، ضروری است. امیدوارم از خبر اختصاص GPS رایگان به شناورهای خوزستان راضی بوده باشید.

اختصاص GPS رایگان به شناورهای خوزستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۱ ۰۲:۳۷:۳۶