اختصاص ۹ میلیارد تومان برای طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی
ایلام

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختصاص ۹ میلیارد تومان برای طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی
ایلام
به گزارش خبرنگار سایت احکام، یونس احمدی روز جمعه در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به تشکیل ۴ کارگروه در دامپزشکی برای برنامه ریزی هرچه بهتر برنامه‌ها در این سازمان، افزود: مسئله شناسی و شفافیت از اولویت‌های اساسی در دامپزشکی استان ایلام است.
وی گفت: تعداد کانون‌های بیماری طیور در استان ایلام از ۲۷۰ کانون به ۱۷ کانون کاهش پیدا کرده است.
مدیرکل دامپزشکی ایلام با اشاره به اینکه ۹ میلیارد تومان برای طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی ایلام طی سال گذشته و امسال اختصاص پیدا کرده است، گفت: در این طرح بیش از ۴۰ نفر شاغل شدند که دامپزشکی استان در زمینه برون سپازی ها از سوی سازمان مدیریت استان مورد تقدیر قرار گرفته است.
احمدی اضافه کرد: طی ایام اربعین بیش از یک هزار و ۲۰۰ مورد نظارت توسط ۲۹ گروه دامپزشکی به صورت شبانه روزی در سطح مواکب و رستوران‌ها انجام شده است.
وی گفت: یکی از اولویت‌های دامپزشکی استان ایلام، ریل گذاری برای توسعه اقتصاد دام در استان است، معتقد هستیم صنعت دام یکی از مهمترین ظرفیت‌های استان برای صادرات به کشورهای مختلف است.
مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: ساماندهی کشتارگاه‌های دام استان ایلام از دیگر اقدامات دامپزشکی استان ایلام طی ۲ سال اخیر در استان ایلام بوده است. امیدوارم از خبر اختصاص ۹ میلیارد تومان برای طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی
ایلام
راضی بوده باشید.

اختصاص ۹ میلیارد تومان برای طرح برون سپاری خدمات دامپزشکی
ایلام  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۲ ۰۲:۳۸:۵۲