اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان
مینودشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان
مینودشت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی محمد زنگانه شامگاه جمعه در حاشیه شورای اداری مینودشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال آفرینی برای شهرستان مینودشت در نظر گرفته شده است.
استاندار گلستان افزود: فرماندار مینودشت در قالب کمیته رشد هشت درصدی شهرستان در بخش خدمات، گردشگری، کشاورزی، صنعت و سایر حوزه‌هایی که اولویت و مزیت شهرستان است طرح‌هایی را مصوب کرده‌است.
وی ادامه داد: طرح پس از تصویب نهایی در کارگروه استانی به بانک‌ها ارسال شده تا متناسب با فرصت‌های شغلی، تسهیلات مرتبط با آن را فراهم کنند.
زنگانه در خصوص اعتبارات عمرانی گفت: در سفر استانی رئیس جمهور، هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان مینودشت تصویب شد.
استاندار گلستان بیان کرد: برکات و خیرات پروژه سد نرماب برای کل شهرهای شرق استان است و آب شرب ۵۳۵ هزار نفر از مردم شرق استان را تامین می‌کند به همین دلیل اولویت اول ما تکمیل پروژه سد نرماب است.
وی ادامه داد: سد نرماب آب مورد نیاز حوزه صنعتی و محیط زیست را هم تا حد زیادی تامین خواهد کرد و چشم انداز ما این است که تا پایان دولت فعلی سد نرماب را تکمیل و به بهره برداری برسانیم. امیدوارم از خبر اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان
مینودشت
راضی بوده باشید.

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان
مینودشت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۱ ۰۲:۴۱:۳۱