اختصاص تسهیلات بانکی به تعاونی‌های لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختصاص تسهیلات بانکی به تعاونی‌های لرستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، حامد ویسکرمی شامگاه یکشنبه در شورای توسعه و برنامه‌ریزی لرستان در سخنانی، اظهار داشت: از محل خط اعتباری سه هزارمیلیاردی حوزه تعاون طی سال ۱۴۰۲، علاوه بر اعتبار اختصاص‌یافته به لرستان در صورت تحقق اقدامات، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان دیگر به این استان اختصاص پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه از محل خط اعتباری دو هزارمیلیاردی حوزه تعاون سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، سهم لرستان ۴۶ میلیارد تومان بوده که ۲۶.۸ میلیارد آن پرداخت و ۲۰ میلیارد دیگر نیز عقد قرارداد شده است، عنوان کرد: تأکید شده که ظرف دو ماه آینده و تا پایان امسال این ۲۰ میلیارد تومان عقد قرارداد شده نیز پرداخت شود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سخنان خود با اشاره به رسیدگی به امور مناطق کمتر توسعه‌یافته در حوزه تعاون باتوجه‌به دستور وزیر، ادامه داد: از محل منابع بانک توسعه تعاون با اولویت پرداخت تسهیلات به تعاونی‌هایی که در قالب زنجیره ارزش تعریف شده‌اند و تعاونی‌هایی که به مسئله ساماندهی اشتغال فارغ‌التحصیلان، دانش‌بنیان‌ها و بانوان می‌پردازند، مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۳ اختصاص پیدا خواهد کرد.
ویسکرمی، تأکید کرد: طی سه سال اخیر دراین‌رابطه ۱۵۲ میلیارد تومان به استان پرداخت شده که در سال ۱۴۰۳ این عدد به ۲۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید. امیدوارم از خبر اختصاص تسهیلات بانکی به تعاونی‌های لرستان راضی بوده باشید.

اختصاص تسهیلات بانکی به تعاونی‌های لرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۲ ۰۲:۳۸:۰۴