اختتامیه جشنواره ملی اعتکاف در لرستان برگزار می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختتامیه جشنواره ملی اعتکاف در لرستان برگزار می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی اختتامیه جشنواره ملی اعتکاف، اظهار داشت: این جشنواره با حضور ۱۰۰ مهمان خارجی و ۳۰۰ مهمان کشوری روز پنجشنبه ۲۸ دی‌ماه جاری در استان لرستان و شهر خرم‌آباد برگزار خواهد شد.
وی دراین‌خصوص با اشاره به ظرفیت‌های فراوان لرستان برای برگزاری مطلوب این جشنواره، گفت: این جشنواره یک فرصت مناسب برای مبادلات فرهنگی استان و مجامع نخبگانی، متخصصان و صاحب‌نظران در بخش‌های مختلف حوزه و دانشگاه و سایر بخش‌های دیگر در سطح ملی و بین‌المللی قلمداد می‌شود.
استاندار لرستان، تصریح کرد: این جشنواره دوسالانه قبلاً از طرف استان‌های تهران، خراسان رضوی و قم مورداستفاده قرار گرفته و استان لرستان امسال به‌عنوان چهارمین برگزارکننده این جشنواره، میزبان ۴۰۰ مهمان خارجی و مهمانانی از داخل کشور در هفتمین دوره است.
زیویار با بیان اینکه برگزاری این جشنواره یک فرصت برای لرستان است، افزود: حضور این مهمانان، ظرفیت‌های لرستان را به کشورهای خارجی و به سایر هم‌وطنان که از نقاط مختلف به لرستان سفر کرده‌اند معرفی می‌کند.
وی با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در این زمینه، گفت: لازم است همه دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این جشنواره همکاری کنند و اطلاع‌رسانی لازم به عمل آید تا این جشنواره در ۲۸ دی‌ماه به نحو شایسته مورد بهره‌برداری قرار گیرد. امیدوارم از خبر اختتامیه جشنواره ملی اعتکاف در لرستان برگزار می‌شود راضی بوده باشید.

اختتامیه جشنواره ملی اعتکاف در لرستان برگزار می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۳:۳۹