اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری «امید فردا» برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری «امید فردا» برگزار شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، امین رسولی در آئین اختتامیه مرحله استانی چهل و یکمین جشنواره فرهنگی هنری «امید فردا»، اظهار داشت: چهل و یکمین جشنواره فرهنگی هنری «امید فردا» در قالب رشته‌های هنرهای دستی و تجسمی، رسانه و فضای مجازی، هنرهای نمایشی، هنرهای آوایی، فیلم کوتاه و آفرینش ادبی با بیش از ۸۰ گرایش در سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ برگزار شد.
وی گفت: در این دوره از مسابقات حدود ۱۳۵ هزار نفر رشته در مرحله آموزشگاهی ثبت‌نام کرده‌اند که از حدود هزار و ۵۰۰ نفر از رتبه‌های برتر انفرادی و گروهی مرحله استانی تجلیل به عمل می‌آید.

رضا عزتی مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان نیز در این مراسم، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره تقویت ساحت زیبایی‌شناختی و هنری سند تحول بنیادین در میان دانش‌آموزان است.
وی افزود: سند تحول بنیادین ساحت‌های تربیتی متعددی را باهدف افزایش توانمندی و مهارت در تعلیم‌وتربیت دانش‌آموزان مورد تأکید قرار داده که ساحت زیبایی‌شناختی یکی از این موارد است و برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در همین راستا و موردتوجه وزارت آموزش‌وپرورش است.
بنابراین گزارش، این مراسم برای اولین‌بار بعد از سال‌ها از برگزیدگان مرحله استانی نواحی یک و دو شهرستان خرم‌آباد این جشنواره تقدیر به عمل آمد و هدایایی تقدیم آنها شد، همچنین لوح تقدیر و هدایای نفرات برتر سایر شهرستان‌ها و مناطق ارسال شد تا اختتامیه جشنواره را برگزار کنند. امیدوارم از خبر اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری «امید فردا» برگزار شد راضی بوده باشید.

اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری «امید فردا» برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۱ ۰۲:۳۸:۵۷