اخبار ضدونقیض از انفجار شدید، مجاور پایگاه آمریکا در شرق
سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اخبار ضدونقیض از انفجار شدید، مجاور پایگاه آمریکا در شرق
سوریه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع خبری سوری از وقوع انفجار شدید در یکی از پایگاه‌های غیرقانونی نظامیان آمریکا در شرق این کشور خبر دادند.تلویزیون دولتی سوریه (سانا) شامگاه پنجشنبه گزارش داد که انفجار شدیدی در مجاور پایگاه تروریستی آمریکا در منطقه الشدادی را لرزانده است. الشدادی در جنوب استان الحسکه (شمال شرق سوریه) قرار دارد.
در همین ارتباط، خبرگزاری اسپوتنیک نیز اعلام کرد که انفجاری شدید، انبار بزرگ مهمات و سلاح متعلق به شبه‌نظامیان مزدور قسد (وابسته به آمریکا) نزدیک پایگاه غیرقانونی نظامیان آمریکایی در الشدادی لرزانده است و هنوز جزئیاتی درباره تلفات احتمالی یا علت انفجار منتشر نشده است.
گفتنی است، منابع محلی حاضر در استان دیرالزور واقع در شرق سوریه هم چندی پیش از شنیده شدن صدای چندین انفجار مهیب از داخل یکی از پایگاه‌های نظامیان تروریست آمریکایی خبر دادند.
گفته می‌شود این انفجارها در پایگاه آمریکا در میدان نفتی «کونیکو» در شمال شرق استان دیرالزور رخ داده است و گویا به دلیل چندین حمله راکتی بوده است که به این پایگاه صورت گرفت. در پی انفجارها، بالگردهای آمریکایی به صورت گسترده بر فراز این منطقه به پرواز درآمده‌اند. امیدوارم از خبر اخبار ضدونقیض از انفجار شدید، مجاور پایگاه آمریکا در شرق
سوریه
راضی بوده باشید.

اخبار ضدونقیض از انفجار شدید، مجاور پایگاه آمریکا در شرق
سوریه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۱ ۰۲:۳۸:۵۷