احیای خوشه‌های صنعتی موتور محرکه تولید در کردستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر احیای خوشه‌های صنعتی موتور محرکه تولید در کردستان به گزارش سوالات شرعی و احکام، اسماعیل زارعی کوشا عصر سه‌شنبه در راستای بررسی موانع رشد صنعت، برنامه‌ریزی برای فعال‌سازی ظرفیت‌های مغفول خوشه‌های صنعتی و توسعه زیرساخت‌های این حوزه در استان، با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، دیدار کرد.
وی در خصوص بیان موضوعات مهم استان کردستان در حوزه صنعت، راه‌اندازی و حمایت از ظرفیت‌های تجاری و صنعتی، بررسی موانع رشد صنعت و احیای خوشه‌سازی راهبردی برای توسعه صنعتی با توجه به پتانسیل استان، با فرشاد مقیمی دیدار کرد.
در این دیدار توسعه و ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی، فاصله معنادار زمین‌های معدنی استان نسبت به کشور، بررسی زیرساخت‌ها و عملیات عمرانی شهرک‌ها و اعتبارات و خدمات حمایتی برای توانمندسازی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان کردستان، مورد بحث و بررسی مدیران ارشد استانی و کشوری قرار گرفت.
در ادامه مقرر شد؛ سازمان صنایع کوچک بر مبنای سیاست‌ها و ساختارهای خود، استان کردستان را یکی از اولویت‌ها در حوزه زیرساخت در خصوص پروژه‌های عمرانی و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی قرار دهد و حمایت‌های لازم را اعمال کند.
در این جلسه همچنین پیرامون خدمات حمایتی صنایع کوچک استان کردستان تحت عنوان خوشه صنعتی، فن بازار، ارتقای فناوری، دانش‌بنیان شدن و سایر موارد حمایتی، تخصیص اعتبارات جهت توسعه و عملیاتی شدن تعدادی از طرح‌ها در برخی شهرستان‌های استان از محل اعتبارات سازمان صنایع کوچک و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی مواردی مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت و این سازمان حمایت خود را از صنوف تولیدی و ایجاد واحدهای کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان را اعلام کرد. امیدوارم از خبر احیای خوشه‌های صنعتی موتور محرکه تولید در کردستان راضی بوده باشید.

احیای خوشه‌های صنعتی موتور محرکه تولید در کردستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۴۳:۰۱