احداث ۱۲۸ کلاس درس در شهرستان تنگستان آغاز شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر احداث ۱۲۸ کلاس درس در شهرستان تنگستان آغاز شده است به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی چهارشنبه شب در نشست با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان تنگستان با استاندار بوشهر اظهار داشت: با نگاه عدالت محوری ریاست محترم جمهور و پیگیری و پشتیبانی خوب استاندار بوشهر از شهرستان کارهای بسیار خوب و جامعی صورت گرفته است.
فرماندار تنگستان تصریح کرد: یکی از اقدامات بسیار ارزشمندی که در شهرستان تنگستان انجام شده الحاق ۱۵۰ هکتار به محدود شهرهای اهرم و دلوار و ۳۰۰ هکتار به محدوده روستاهای تنگستان در حوزه مسکن اضافه شده است.
وی ادامه داد: در بحث مقاوم سازی مسکن در شهرستان تنگستان از ابتدای دولت که ۵۳ درصد بود از نظر مقام سازی از شهرستان‌های ضعیف استان بودیم ولی اکنون مقاوم سازی مسکن در تنگستان به ۶۳ درصد ارتقا یافته است.
وی از احداث ۲ هزار واحد مسکن در قالب مسکن شهر و روستایی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان در تنگستان خبر داد که بیش از هزار و ۱۰۰ ۳ واحد آن مراحل پرداخت تسهیلات آن در حال انجام است.
لطفی یاد آور شد: طی ۳۳ ماه گذشته در دولت سیزدهم در بحث ساماندهی کوچه و معابر شهری روستایی در تنگستان کارهای بسیار خوبی صورت گرفته که اغلب کوچه و معابر روستایی تنگستان آسفالت شده است.
فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: در بحث بهینه سازی مصرف پایش و ذخیره سازی آب شرب شهرستان کارهای شاخص خوبی با انتقال چهار خط آب به تنگستان از چغادک به بنه گز، چاهکوتاه به گلنگون، خط انتقال رستمی و ترمیمی و توسعه شبکه انتقال آب روستایی صورت گرفته است.
وی یاد ور شد: در حوزه آب تنگستان یکی از کارهای بسیار خوبی که در این دولت صورت گفت سد بااوش است که در حال حاضر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
لطفی ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های بسیار خوب تنگستان بحث اسکله، گمرک و تجارت است طی ۳۲ ماه گذشت در دو و سه اسکله و بنادر کارها مهم در حوزه روشنایی، بارانداز و فنی صورت گرفته است.
فرماندار تنگستان افزود: یکی از کارها و نیازها اساسی که در شهرستان در ابتدای دولت صورت گرفته است مطالعه و بحث مدارس تخریبی در تنگستان بوده که بیشترین آمار داشت و یک برنامه ریزی خیلی خوب و با پشتیبانی استاندار بوشهر ۱۰ مدرسه تکمیل و به بهره بداری رسید و اخیر نیز احداث ۱۲۸ کلاس درس در شهرستان آغاز شده است.
وی اضافه کرد: در حوزه اقتصادی شهرستان تنگستان در بخش گردشگری و ظرفیت‌های آبزی پروری؛ صید و صیادی کارهای بسیار خوبی انجام شده است امیدوارم از خبر احداث ۱۲۸ کلاس درس در شهرستان تنگستان آغاز شده است راضی بوده باشید.

احداث ۱۲۸ کلاس درس در شهرستان تنگستان آغاز شده است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۹ ۰۲:۴۱:۲۴