احداث پارکینگ های جدید نیاز ضروری کلانشهر کرمانشاه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر احداث پارکینگ های جدید نیاز ضروری کلانشهر کرمانشاه به گزارش خبرنگار سایت احکام، بهمن امیری مقدم شامگاه سه شنبه در نشست کمیسیون ماده پنج استان کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیران عضو برگزار شد، اظهار کرد: استانداری کرمانشاه طی این مدت در راستای کمک به بهبود وضعیت کلانشهر کرمانشاه و تحقق مطالبه شهر زیبا یک تعامل و همراهی بی سابقه را با شهرداری در زمینه‌های مختلف داشته است و انتظار می‌رود مدیران شهری هم در مسیر پیگیری مطالبات شهروندان با قوت بیشتری کار را ادامه دهند.
وی افزود: برای کمک به رونق ساخت و ساز و ایجاد اشتغال، سطح قانونی زیربنا در ساخت و سازها را تا ۷۵ درصد افزایش دادیم ولی متأسفانه برخلاف پیش بینی‌ها تغییر چشمگیری در این حوزه رخ نداده که لازم است آسیب شناسی صورت گیرد.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: برخورداری از هوای پاک و داشتن فضای سبز و مفرح یک حق شهروندی است که همه ما باید آن را محترم بشماریم.
امیری مقدم احداث پارکینگ‌های جدید را یک نیاز بسیار ضروری برای کلانشهر کرمانشاه دانست و گفت: طی این سال‌ها شهرداری پول‌هایی بابت ساخت پارکینگ از مردم دریافت کرده که باید صرف احداث پارکینگ برای رفاه حال شهروندان شود.
وی تصریح کرد: شهرداری باید گزارش عملکرد و برنامه‌های در دست اجرای خود در زمینه ساخت پارکینگ و صرف هزینه‌ها در این حوزه را به شکل منظم ارائه کند.
استاندار کرمانشاه بر ضرورت تقویت نظارت‌ها در زمینه ساخت و سازها تاکید و ابراز امیدواری کرد که شهرداری کرمانشاه با اعمال یک نظارت قوی بر ساخت و سازها، مانع از تخلف آشکار شود
وی تاکید کرد: دریافت هرگونه وجهی از افراد تحت عناوینی مانند علی الحساب قبل از بررسی پرونده ساخت و ساز در کمیسیون ماده پنج خلاف قانون است و این رویه غلط باید متوقف شود.
امیری مقدم گفت: ساخت و سازها باید طبق مجوز صادر شده انجام شود و هرگونه اضافه بنا و یا قرار دادن ستون انتظار بالای ساختمان‌ها ممنوع است.
وی عنوان کرد: تجمع ساختمان‌های پزشکان، رادیولوژی‌ها، داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها در پارکینگ شهرداری موجب ترافیک شدید در آن منطقه شده و با وجود این شرایط متأسفانه مجموعه‌های پزشکی جدیدی هم به تازگی احداث شده که فاقد استانداردهای لازم هستند.
استاندار کرمانشاه گفت: باید جلوی هرگونه ساخت و ساز جدید به نام ساختمان پزشکان در محدوده پارکینگ شهرداری گرفته شود زیرا وضعیت فعلی جفا به شهروندان است. امیدوارم از خبر احداث پارکینگ های جدید نیاز ضروری کلانشهر کرمانشاه راضی بوده باشید.

احداث پارکینگ های جدید نیاز ضروری کلانشهر کرمانشاه  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۳ ۰۲:۳۹:۴۹