احتمال بازگشایی پناهگاهای تل آویو ازترس واکنش تلافی جویانه
ایران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر احتمال بازگشایی پناهگاهای تل آویو ازترس واکنش تلافی جویانه
ایران
به گزارش سوالات شرعی و احکام، ارتش رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب دستور بازگشایی تمامی پناهگاه‌ها در تل آویو از ترس تهدیدات تلافی جویانه ایران را بررسی می‌کند.
پایگاه صهیونیستی واللا گزارش داد که همزمان با افزایش تهدیدها، مقام‌های منطقه کلان‌شهری تل‌آویو در حال بررسی بازگشایی پناهگاه‌های عمومی هستند.
از سوی دیگر، منابع خبری اعلام کردند که در پی تهدیدات ایران درباره پاسخ به تجاوز جنایتکارانه به کنسولگری کشورمان در دمشق، رژیم صهیونیستی از تقویت پدافند هوایی و جذب نیروهای ذخیره خبر داد.
شبکه خبری الجزیره چهارشنبه شب گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد: به عنوان بخشی از ارزیابی وضعیت ارتش، تصمیم به تقویت و جذب سربازان ذخیره در سامانه‌های پدافند هوایی گرفته شد.
در همین راستا، منابع عبری به «اوج هوشیاری پس از تهدیدات ایران» و «برآورد دستگاه‌های امنیتی مبنی بر اینکه ایران از طریق سازمان‌های نیابتی خود به حمله به کنسولگری پاسخ خواهد داد» اشاره کردند.
از سوی دیگر، ارتش رژیم صهیونیستی در نیروی هوایی و در تمام سفارتخانه‌های خود در سراسر جهان اعلام وضعیت آماده باش کرده است.
گفتنی است که دوشنبه گذشته ارتش رژیم صهیونیستی در تجاوزی آشکار و بر خلاف تعهدات بین المللی به کنسولگری کشورمان در دمشق حمله کرد که به دنبال آن هفت نفر از جمله دو مقام نظامی بلندپایه به شهادت رسیدند. امیدوارم از خبر احتمال بازگشایی پناهگاهای تل آویو ازترس واکنش تلافی جویانه
ایران
راضی بوده باشید.

احتمال بازگشایی پناهگاهای تل آویو ازترس واکنش تلافی جویانه
ایران  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۴ ۰۲:۴۰:۳۳