اجرای ۹ پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان دیر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای ۹ پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان دیر علی افرند عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های فعال بنیاد مسکن در شهرستان دیر به خبرنگار سایت احکام گفت: در زمینه صدور اسناد مالکیت شهری با همکاری بنیاد مسکن و اداره ثبت اسناد و املاک در سال ۱۴۰۱ در شهرستان دیر ۳۵۰ جلد صادر شد.
معاون عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: همچنین در سال جاری نیز صدور ۵۰۰ جلد سند روستایی و شهری در برنامه این حوزه است که تاکنون تشکیل پرونده این واحدها به طور کامل انجام شده است.
وی گفت: از محل اعتبارات استانی سال ۱۴۰۱ مبلغ ۳۸ میلیارد ریال جهت اجرای ۹ پروژه در روستاهای شهرستان دیر اختصاص داده شده که هم‌اکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی اضافه کرد: همچنین از محل اعتبارات ملی ۸,۰۰۰ میلیون ریال جهت اجرای پارک روستای آبکش در این شهرستان اختصاص داده شده که این پروژه در زمینی به مساحت ۳۴۰۰ مترمربع فعال و در حال اجراست.

معاون عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: در سال جاری از محل اعتبارات قیر رایگان با مشارکت دهیاری‌ها ۴۱ هزار مترمربع در سطح روستاهای این شهرستان اجرای آسفالت صورت گرفته است.
وی بیان کرد: جهت اجرای ۱۲ پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان دیر ۵۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی نفت ایران اختصاص داده شده است. پروژه‌های مذکور شامل بهسازی معابر و دیوار حفاظتی می‌باشد. امیدوارم از خبر اجرای ۹ پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان دیر راضی بوده باشید.

اجرای ۹ پروژه عمرانی در روستاهای شهرستان دیر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۲ ۰۲:۴۴:۲۹