اجرای ۲۰۰ برنامه مناسبتی در یزد به مناسبت هفته امامت و
ولایت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای ۲۰۰ برنامه مناسبتی در یزد به مناسبت هفته امامت و
ولایت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عزیزالله سیفی در جلسه علنی شورای شهر یزد با تبریک فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر و ایام دهه امامت و ولایت اظهار داشت: این دهه گرانبها فرصتی مناسب برای تقرب به سوی خداوند سبحان و رسیدن به کمال است که تحقق این امر بدون پیروی از ولایت امکان پذیر نیست.
وی بر لزوم بزرگداشت عید غدیر تاکید کرد و گفت: عید غدیر از بزرگترین و مهمترین اعیاد شیعیان جهان است و باید به بهترین نحو ممکن برگزار شود.
سیفی ادامه داد: در شهر یزد که مراسم عزاداری محرم آن شهرت جهانی دارد، مراسم بزرگداشت عید غدیر نیز به بهترین نحو ممکن باید برگزار شود.
وی، ۹ ذی الحجه روز عرفه را نیز گرامیداشت و گفت: عرفه نزد مسلمانان از روزهای پرفضیلت سال محسوب می‌شود و در منابع روایی اعمالی برای آن برشمرده‌اند که بافضیلت‌ترین آنها دعا و استغفار است.
سیفی همچنین شهادت آیت الله بهشتی را تسلیت گفت و بیان کرد: در هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰، دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، در حالی که جمعی از مسئولان نظام، همچون آیت‏الله‏ بهشتی رئیس دیوان عالی کشور، چهار وزیر، ۱۲ معاون وزیر و ۲۷ نماینده مجلس در جلسه هفتگی حزب حضور داشتند، منفجر شد. امیدوارم از خبر اجرای ۲۰۰ برنامه مناسبتی در یزد به مناسبت هفته امامت و
ولایت
راضی بوده باشید.

اجرای ۲۰۰ برنامه مناسبتی در یزد به مناسبت هفته امامت و
ولایت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۹ ۰۲:۴۳:۰۷