اجرای پویش «نذر هم‌سفر اربعین» در لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای پویش «نذر هم‌سفر اربعین» در لرستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، سایت احکامداد لک شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پویش نذر «هم‌سفر اربعین» در لرستان باتوجه‌به ازدحام زائران در ایام اربعین، ترافیک زیاد در مناطق مرزی و محدودیت ظرفیت وسایل نقلیه اجرا شده است.
وی با دعوت از زائران همه شهرستان‌های لرستان برای شرکت در پویش «نذر هم‌سفر اربعین»، افزود: زائرانی که با خودروی شخصی عازم مرزها می‌شوند مشتاقان زیارت اربعین را در صورت داشتن صندلی خالی با خود همراه کنند.
دبیر جامعه فعالان مردمی اربعین لرستان با توصیه به زائران برای زیارت اربعین با ظرفیت تکمیل خودروها، عنوان کرد: مردم لرستان می‌توانند با پیوستن به پویش «نذر هم‌سفر اربعین» زائران پیاده و جامانده را با خود همراه کنند.
لک، بیان کرد: افراد بی‌شماری در ایام اربعین به زیارت اربعین مشرف می‌شوند و از زائران درخواست داریم که با خودروی شخصی به سمت مرزها حرکت کنند.
وی گفت: مردم لرستان می‌توانند با مراجعه به کانال هم‌سفر با نشانی hamsafararbaeeni@ در اجرای پویش «نذر هم‌سفر اربعین» در این استان مشارکت کنند.
دبیر جامعه فعالان مردمی اربعین لرستان، عنوان کرد: اجرای پویش «نذر هم‌سفر اربعین» در این استان امکان سفر رایگان را با کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل برای زائران عتبات‌عالیات فراهم می‌کند. امیدوارم از خبر اجرای پویش «نذر هم‌سفر اربعین» در لرستان راضی بوده باشید.

اجرای پویش «نذر هم‌سفر اربعین» در لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۱ ۰۲:۳۸:۰۱