اجرای پروژه‌های آبی در استان قزوین ادامه دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای پروژه‌های آبی در استان قزوین ادامه دارد به گزارش خبرنگار سایت احکام محمدمهدی اعلایی عصر یکشنبه در مراسم افتتاح ۳۳ پروژه آبی که همزمان با هفته دولت و به صورت نمادین در زیاران برگزار شد اظهار کرد: آبرسانی به آبیک و زیاران نتیجه یک کار جهادی مستمر در استان قزوین بود که در دولت سیزدهم عملیاتی شد.
وی با بیان اینکه انتقال آب سد طالقان به زیاران خواسته و مطالبه به حق مردم زیاران بود، افزود: با انتقال آب طالقان به آبیک و زیاران آب با کیفیت در اختیار مردم قرار گرفته است.
استاندار قزوین با تاکید بر اینکه جاذبه توریستی و گردشگری مزیت مهم شهر زیاران است، تصریح کرد: در فضایی که آب یک دغدغه مهم برای دنیا است انتظار وجود دارد که مصرف بهینه و صحیح در دستور کار قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه ارتقا سطح بهره وری آب و مدیریت آن جزو دستور کارهای جدی استان است، اضافه کرد: اجرای طرح‌های انتقال اب در استان قزوین ادامه دارد.
اعلایی در پایان یادآور شد: ساخت و تکمیل سدهای نهب و بالاخانلو به عنوان پروژه‌های محوری و کلیدی کشور در استان قزوین محسوب می‌شود و تکمیل آن با سرعت در حال انجام است. امیدوارم از خبر اجرای پروژه‌های آبی در استان قزوین ادامه دارد راضی بوده باشید.

اجرای پروژه‌های آبی در استان قزوین ادامه دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۸ ۰۲:۳۹:۲۰