اجرای طرح «هادی» در ۵۴ درصد از روستاهای لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای طرح «هادی» در ۵۴ درصد از روستاهای لرستان پویا تابعی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه از مجموع دو هزار و ۹۸۵ روستای لرستان، هزار و ۵۷۵ روستا بالای ۲۰ خانوار هستند، اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه دولت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را مکلف به تهیه طرح «هادی» برای روستاهای بالای ۲۰ خانوار کرده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان دارای طرح «هادی» هستند، افزود: افق طرح «هادی» ۱۰ ساله است، بعد از ۱۰ سال نیاز است که روستا مجدد توسعه پیدا کند که در این راستا ما طرح بازنگری طرح‌های «هادی» را در دستور کار داریم.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان، بیان داشت: در این راستا طرح «هادی» ۷۶۹ روستای استان در دست بازنگری است.
تابعی با تاکید بر اینکه امسال طرح بازنگری «هادی» ۷۶۹ روستای استان به تصویب خواهد رسید، تصریح کرد: اجرای طرح «هادی» نیازمند اعتبارات زیرساختی است.
وی با بیان اینکه با توجه به اعتباراتی که در اختیار بنیاد مسکن بوده، طرح «هادی» در ۸۵۹ روستای استان اجرا کنیم، گفت: طرح «هادی» تقریباً در ۵۴ درصد از روستاهای لرستان اجرا شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان افزود: با توجه به محدودیت‌های اعتباری، طرح «هادی» را هر ساله در سطح تعداد محدودی از روستاهای استان اجرا می‌کنیم. امیدوارم از خبر اجرای طرح «هادی» در ۵۴ درصد از روستاهای لرستان راضی بوده باشید.

اجرای طرح «هادی» در ۵۴ درصد از روستاهای لرستان  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۴ ۰۲:۳۹:۴۸