اجرای طرح نهضت ملی مسکن آستارا در سه فاز ۲۰۴ واحدی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای طرح نهضت ملی مسکن آستارا در سه فاز ۲۰۴ واحدی به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی گرویان بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم قرعه کشی نهضت ملی مسکن شهرستان آستارا افزود: این طرح با هدف خانه دار شدن اقشار کم درآمد جامعه اجرا می‌شود که در آستارا نیز ۶۱۲ واحد در زمینی به مساحت پنج هکتار اجرا و تحویل متقاضیان می‌شود.
گرویان افزود: طرح نهضت ملی مسکن آستارا در سه فاز ۲۰۴ واحدی اجرا می‌شود که در فاز اول این طرح برای ۲۰۴ واحد پیمانکار تعیین شده و در مرحله نقشه کشی و دریافت پروانه بوده و از روز پنجشنبه ۲۱ سایت احکام ماه شمع کوبی ها انجام می‌شود.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا با بیان اینکه سه هزار و ۴۰ نفر متقاضی در این شهرستان ثبت نام کرده بودند، افزود: درخواست ۲ هزار و ۴۲۵ واجد شرایط شناخته نشده و درخواست آنها رد شد و از این میان ۵۱۴ نفر در سامانه تأیید نهایی شدند.
وی ادامه داد: از میان تائیدشدگان نیز ۴۱۸ نفر شامل ۲۵۲ نفر از متقاضیان عادی، ۱۵۴ نفر افراد زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) و ۱۲ نفر افراد زیر پوشش بهزیستی هستند.
گرویان با اشاره به انجام قرعه کشی تخصیص فازهای طرح نهضت ملی مسکن در آستارا گفت: قرعه کشی به صورت نرم افزاری انجام شده است و اسامی متقاضیان منتخب در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
رئیس بنیاد مسکن آستارا سهم آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی را منابعی برای پیشرفت این پروژه دانست و از متقاضیان خواست تا در موعد مقرر نسبت به پرداخت مبالغ مورد نظر اقدام کنند.
وی ادامه داد: طرح نهضت مسکن ملی در آستارا بر اساس نقشه شامل آپارتمان‌هایی ۶ طبقه بوده که تا طبقه پنجم سه واحدی و طبقه ششم ۲ واحدی خواهد بود و پس از رسیدن پیشرفت فیزیکی هر فاز به حدود ۷۰ درصد، قرعه کشی دوباره ای برای اختصاص واحدهای مسکونی به افراد برگزار خواهد شد.
گرویان در مورد ثبت نام دوباره از متقاضیان طرح مسکن ملی نیز گفت: با موافقت مسئولان اجرایی طرح در آینده و با باز شدن سامانه ثبت نام، متقاضیان جدید دارای شرایط می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه مراجعه کنند. امیدوارم از خبر اجرای طرح نهضت ملی مسکن آستارا در سه فاز ۲۰۴ واحدی راضی بوده باشید.

اجرای طرح نهضت ملی مسکن آستارا در سه فاز ۲۰۴ واحدی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۱۳ ۰۲:۵۰:۳۷