اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید سلیمانی ابهر با اعتبار ۷۸
میلیاردی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید سلیمانی ابهر با اعتبار ۷۸
میلیاردی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد ذوالقدر روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر که با حضور نماینده عالی دولت در استان زنجان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا در این شهرستان، گفت: یکی از برنامه‌های جدی در ابهر، بحث توسعه طرح بیمارستان شهید سلیمانی این شهرستان است.
وی با یادآوری اینکه برای اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید سلیمانی ابهر اعتباری بالغ بر ۷۸ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است، اظهار کرد: بی‌تردید با نگاهی به اهمیت این طرح و جایگاه آن، باید از طرح توسعه بیمارستان شهید سلیمانی ابهر به عنوان سه پروژه بزرگ کشور در حوزه تامین‌اجتماعی یاد کرد.
فرماندار ابهر با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های جدی در این شهرستان، بحث پروژه‌های نیمه‌تمام است که بنا داریم نسبت به تکمیل این پروژه‌ها و طرح‌ها اقدام کنیم، تصریح کرد: یکی از این پروژه‌های نیمه‌تمام مربوط به پروژه کتابخانه مرکزی شهر ابهر است که امیدواریم این پروژه بعد از یک دهه بلاتکلیفی و با اختصاص اعتبار در سفر رئیس‌جمهور به استان زنجان به سرانجام برسد.
ذوالقدر از اختصاص اعتبار به دو طرح بزرگ در ابهر طی هفته دولت با پیگیری مجموعه استانی و شهرستانی خبر داد و خاطرنشان کرد: برای شرکت گلخانه هیدج ۴۰۰ میلیارد تومان و برای طرح توسعه شرکت سیمین نخ نیز ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرد.
فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه انتظار داشتیم کلینیک تخصصی این شهرستان نیز طی هفته دولت امسال به بهره‌برداری برسد، یادآور شد: متاسفانه به دلیل ناتمام ماندن طرح فاضلاب این کلینیک، افتتاح آن در هفته دولت امسال محقق نشد. امیدوارم از خبر اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید سلیمانی ابهر با اعتبار ۷۸
میلیاردی
راضی بوده باشید.

اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید سلیمانی ابهر با اعتبار ۷۸
میلیاردی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۸ ۰۲:۳۹:۳۸