اجرای بیش از ۵۰ پروژه ورزشی درون مدرسه‌ای در کردستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای بیش از ۵۰ پروژه ورزشی درون مدرسه‌ای در کردستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، هاشم ناظمی یکشنبه شب در آیین تجلیل از مدال‌آوران ورزش دانش‌آموزی با تقدیر از زحمات مجموعه معاونت تربیت بدنی و سلامت، با اشاره به میزبانی جشنواره‌ها و کسب افتخارات بزرگ ورزش دانش‌آموزی استان اظهار کرد: سال تحصیلی گذشته، سال بسیار خوبی برای حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان بود.
ناظمی جلال، تربیت بدنی آموزش و پرورش استان را از حوزه‌هایی دانست که شاخص‌های آن همواره در حال رشد بوده و فعالیت‌های مستمری را در جهت رشد ورزش دانش‌آموزی انجام می‌دهد.
وی با اشاره به طرح‌هایی همچون طرح شهید سلیمانی خاطر نشان کرد: طرح‌های بسیار عالی که در این حوزه اجرایی می‌شود، دارای بهره‌وری‌های بالایی در سطح مدارس است که خوشبختانه ظرفیت‌های جدیدی را در اختیار مجموعه آموزش و پرورش قرار می‌دهد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان، اجرای بیش از ۵۰ پروژه ورزشی درون مدرسه‌ای در کردستان را افتخاری بزرگ برای دولت سیزدهم در حوزه آموزش و پرورش عنوان کرد و با بیان اینکه در سال پیش‌رو نیز پروژه‌های جدیدی به استان اختصاص یافته است، اعلام کرد: تمام تلاش خود را در راستای ارتقا زیرساخت‌های ورزش دانش‌آموزی به کار خواهیم بست.
ناظمی جلال اظهار داشت: ما خوشبختانه در ورزش دانش‌آموزی جز استان‌های سرآمد هستیم که این امر بر اساس برنامه‌ریزی دقیق به دست آمده و با تلاش مستمر همچنان ادامه دارد که بنده نیز از این حرکت با تمام توان حمایت خواهم کرد.
باید دانش‌آموزان دارای مهارت‌های اجتماعی را تحویل جامعه دهیم
افشین خوشگوار؛ معاون تربیت بدنی و سلامت هم در این آیین ضمن تقدیر از همه کسانی که در حوزه ورزش دانش‌آموزی فعالیت دارند، با اشاره به حرکت در مسیر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان کرد: ما به عنوان متولیان ساحت زیستی و تربیت بدنی در صدد آن هستیم که دانش‌آموزان تربیت‌یافته و دارای مهارت‌های اجتماعی را تحویل جامعه دهیم.
وی در خصوص این آیین و همچنین ورزش دانش‌آموزی گفت: ورزش دانش‌آموزی علاوه بر اینکه عامل شور و نشاط در سطح مدارس بوده و مانع بروز آسیب‌های اجتماعی می‌شود، زیرساخت ورزش قهرمانی نیز هست چرا که از این طریق می‌توان استعدادها و ظرفیت‌های موجود را شناسایی، و براساس همین پتانسیل‌ها در راستای ورزش‌های قهرمانی حرکت کرد.
وی اضافه کرد: ارتقا شاخص‌های کمی و کیفی مرتبط با ورزش‌های دانش‌آموزی، استعدادیابی، جذب و هدایت دانش‌آموزان مستعد از اولویت‌های اساسی ماست.
معاون تربیت بدنی و سلامت استان با اشاره به درخشش استعدادهای ورزشی استان در سطح ملی اظهار داشت: اگر چه کسب نتایج عالی جز اهداف ماست اما هدف نهایی، رشد کامل استعدادهای ورزشی دانش‌آموزان و هدایت آنها در مسیر صحیح است که خوشبختانه این امر با کسب رتبه اول در قطب یک کشور و هفتم در کل محقق شده است.
وی با بیان اینکه بعد از فروکش کردن اپیدمی کرونا تمام تلاش خود را بر برگزاری مسابقات در سطح فرهنگیان و دانش‌آموزان گذاشتیم، گفت: خوشبختانه امسال موفق شدیم رقابت‌های ورزشی دانش‌آموزان و فرهنگیان را دوباره برگزار کنیم و در حدود ۴۰۰ نفر را در قالب ۳۰ تیم ورزشی به مسابقات ورزشی سطح کشوری اعزام نماییم.
در پایان این برنامه از ستارگان ورزشی دانش‌آموزی استان از جمله پیشکسوتان، مربیان، فرهنگیان و دانش‌آموزان مدال‌آور در سطوح کشوری و بین‌المللی تقدیر کرد. امیدوارم از خبر اجرای بیش از ۵۰ پروژه ورزشی درون مدرسه‌ای در کردستان راضی بوده باشید.

اجرای بیش از ۵۰ پروژه ورزشی درون مدرسه‌ای در کردستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۳ ۰۲:۴۱:۱۷