اجرای بخش مهمی از مصوبات طرح عمرانی منطقه پنج پیش از شروع
تابستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای بخش مهمی از مصوبات طرح عمرانی منطقه پنج پیش از شروع
تابستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدطیب صحرایی، عصر شنبه در نشست خبری و دیدار مردمی منطقه پنج شهر کرمانشاه که با حضور شهردار، فرماندار و معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در راستای اجرای طرح جهادی خدمات رسانی به مناطق هشتگانه شهرداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: حدود نیمی از جمعیت استان کرمانشاه در شهر کرمانشاه قرار دارد بر همین اساس مجموع مسائل و مشکلات موجودی که بر حسب شرایط در این شهر وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات و مسائل موجود نیازمند تمرکز در مناطق مختلف شهرداری است، افزود: با بررسی و پیگیری دقیق مسائل گفتگوهای کارشناسی به شناخت بهتر مسائل و ساماندهی امور کمک کننده خواهد بود.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به اینکه منطقه پنج شهرداری کرمانشاه از وسعت و جمعیت بالاتری نسبت به دیگر مناطق دارد آغاز طرح عملیاتی عمرانی جهادی مناطق هشتگانه شهر کرمانشاه از منطقه پنج آغاز شد.
صحرایی با تاکید بر لزوم هم افزایی در پیشبرد اهداف و امور طرح ح‌های عمرانی شهرداری، گفت: آغاز اجرای این طرح از در محدوده منطقه پنج به لحاظ وسعت و جمعیت بالای این منطقه و نیز موقعیت قرارگیری این منطقه در ورودی شهر و محل تردد بسیاری از مسافران بوده چرا که بزرگترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری شهر در این منطقه قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: ساخت و سازها، نظافت و رفت و روب شهری، آسفالت و اصلاحات پارک‌ها و بوستان‌ها و کانال‌های آب و … طی بازدید میدانی که امروز انجام گرفت منجر به تصمیمات و مصوباتی شد که با زمانبندی مناسب، برنامه‌ریزی کارشناسی شده در این منطقه توافقاتی در دستور کار قرار گرفت.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه روند پیگیری مصوبات از سوی معاونت عمرانی و بازرسی استانداری انجام خواهد گرفت، تاکید کرد: لازمه پیشرفت امور و تحقق مصوبات نیازمند همکاری بین سازمانی است که این همکاری باید از طریق فرماندار مورد پیگیری قرار گیرد اما به منظور عملیاتی شدن برنامه‌های هر منطقه شهرداری بخش عمده این وظایف را به عهده خواهد داشت با زمانبندی دقیق باید به سرانجام برساند.
وی ادامه داد: بر اساس توافقات صورت گرفته مقرر شده بخش مهم و قابل ملموسی از مصوباتی که حاصل بازیده‌ای میدانی امروز بوده تا پیش از شروع تابستان اجرایی با اطلاع رسانی به مردم قابل مشاهده عینی باشد.
استاندار کرمانشاه نظارت اداری بر مجموعه مصوبات را مهم دانست و یا آور شد: علاوه بر این مصوباتی که پس از هر بازدید در مناطق سهر کرمانشاه انجام می‌گیرد باید در هر منطقه به صورت ویژه و خاص آن منطقه به مردم اطلاع رسانی شود زیرا مردم در روند اجرای طرح بهترین ناظران برای پیگیری هستند.
صحرایی در پایان اعتبارات مورد نیاز برای اجرای مصوبات را برعهده شهرداری‌ها و سپس از طریق تهاتر دانست و اضافه کرد: با توجه به اهمیت و لزوم مسئله کیفیت در اجرای مصوبات بر این امر تمرکز ویژه‌ای باید لحاظ شود و بهانه سرعت بالا از کیفیت غافل شد. امیدوارم از خبر اجرای بخش مهمی از مصوبات طرح عمرانی منطقه پنج پیش از شروع
تابستان
راضی بوده باشید.

اجرای بخش مهمی از مصوبات طرح عمرانی منطقه پنج پیش از شروع
تابستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۴۳:۱۸