اجرای آسفالت خیابان‌ها و معابر پرتردد شهر بوشهر تسریع
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجرای آسفالت خیابان‌ها و معابر پرتردد شهر بوشهر تسریع
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسین حیدری عصر جمعه در نشست بررسی پروژه‌های عمران شهری بوشهر اظهار کرد: در اجرای پروژه‌ها باید پیش از آغاز عملیات اجرایی، با دستگاه‌های مرتبط و به‌ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان هماهنگی لازم صورت گیرد تا در فرایند اجرای پروژه‌ها خللی صورت نگیرد.
وی بیان کرد: همچنین با توجه به اولویت‌بندی‌های صورت گرفته، انتظار می‌رود برای توسعه فضای سبز، ایجاد پارکینگ عمومی، سنگ فرش پیاده‌روها و روکش آسفالت حدفاصل تقاطع آزادی تا میدان حر و همچنین بیمارستان تأمین اجتماعی تا امامزاده اهتمام جدی صورت گیرد تا پروژه‌های مدنظر در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسند.
شهردار بوشهر تصریح کرد: در حوزه کاری دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند آب و برق نیز باید تلاش شود موارد منجر به حفاری آسفالت در کمترین زمان ممکن ترمیم شود.
تکمیل کانال دفع آب‌های سطحی
وی اظهار کرد: در موارد متعددی تأخیر طولانی مدت دستگاه‌های حفار در ترمیم آسفالت منجر به نارضایتی شهروندان می‌شود که با چنین وضعیتی باید ترمیم آسفالت معابر در شهر بوشهر تسریع شود.
حیدری افزود: در ارتباط با پروژه‌های مربوط به احداث کانال دفع آب‌های سطحی نیز بایستی شرایطی فراهم شود تا عمده پروژه‌ها پیش از آغاز بارندگی‌ها به سرانجام برسند. امیدوارم از خبر اجرای آسفالت خیابان‌ها و معابر پرتردد شهر بوشهر تسریع
می‌شود
راضی بوده باشید.

اجرای آسفالت خیابان‌ها و معابر پرتردد شهر بوشهر تسریع
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۱ ۰۲:۳۸:۴۳