اجتماع دانش‌آموزان کاشان در تجدید میثاق با نخستین سفیر
ولایت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجتماع دانش‌آموزان کاشان در تجدید میثاق با نخستین سفیر
ولایت
محمدعلی فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به ۲۷ جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت علی بن باقر (ع) اظهار داشت: به همین مناسبت دانش‌آموزان کاشانی در سالروز شهادت حضرت علی بن امام محمد باقر (ع) با هدف تجدید میثاق با نخستین سفیر ولایت با شرکت در ویژه برنامه «از قدمگاه تا قتلگاه» از برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در سالن شهید اردهال اجتماع کردند.
وی ابراز داشت: دانش‌آموزان شرکت کننده در این اجتماع از منطقه فین با پاسداشت و تعظیم حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر (ع) یاد و خاطره شهید سلیمانی و شهدای حادثه تروریستی کرمان به ویژه شهدای دانش‌آموز این حادثه را گرامی داشتند.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان تصریح کرد: این ویژه برنامه که اجرای آن را حجت‌الاسلام ابوالفضل غزالی (عمو غزالی) بر عهده داشت با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همراه بود و با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده دانش‌آموزان با شخصیت، کرامات و اقدامات این امامزاده عظیم‌الشان مدفون در خطه گلگون اردهال آشنا شدند.
وی افزود: دکلمه‌خوانی دانش‌آموز محمد حسین سبزی در رثای حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر (ع)، اجرای سرود توسط گروه باران و همخوانی سرود سلام فرمانده از جمله برنامه‌های این اجتماع بود که با همکاری ستاد برگزاری مراسم سنتی قالی‌شویان و اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
فرجی خاطرنشان کرد: پرده خوانی توسط حجت الاسلام مرتضی محسنی پیرامون چگونگی دعوت مردم فین از حضرت و حضور ایشان در منطقه فین و اردهال، نحوه شهادت آن امامزاده و حماسه مردم فین از دیگر بخش‌های ویژه برنامه «از قدمگاه تا قتلگاه» بود که دانش‌آموزان با علاقه به تماشای آن نشستند. امیدوارم از خبر اجتماع دانش‌آموزان کاشان در تجدید میثاق با نخستین سفیر
ولایت
راضی بوده باشید.

اجتماع دانش‌آموزان کاشان در تجدید میثاق با نخستین سفیر
ولایت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۱ ۰۲:۴۰:۴۵