اجازه جولان دریایی به آمریکا نمی‌دهیم/هراس از توان موشکی ما
دارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اجازه جولان دریایی به آمریکا نمی‌دهیم/هراس از توان موشکی ما
دارند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در ادامه قدرت‌نمایی نظامی نیروهای مسلح یمن ضد نیروهای ائتلاف بین‌المللی متجاوز آمریکایی – انگلیسی در حمایت از رژیم صهیونیستی، عضو عالی شورای سیاسی یمن بار دیگر حمایت همه جانبه ملت و دولت صنعا در حمایت از مقاومت فلسطینی در مقابل جنایتکاران را خاطرنشان کرد.
محمد علی الحوثی، از رهبران عالی جنبش انصارالله در مصاحبه تلویزیونی با شبکه خبری المیادین با اشاره به توانمندی تسلیحاتی و موشکی ارتش یمن با هشدار به ارتش آمریکا اعلام کرد که موشک‌های یمنی اجازه نخواهد داد که دریای سرخ به عرصه‌ای برای جولان ارتش آمریکایی تبدیل شود.
عضو ارشد شورای سیاسی انصارالله در سخنانی بار دیگر حمایت راسخ ارتش و ملت یمن از مقاومت و مردم مقتدر نوار غزه را تا رفع محاصره ظالمانه باریکه و امدادرسانی به آوارگان را تاکید کرد.
این مقام یمنی اعلام کرد که عملیات نیروهای مسلح یمن تا زمان پایان جنگ و رفع محاصره غزه ادامه خواهد داشت.
الحوثی تاکید کرد: «این موشک‌های ما است که آمریکایی‌ها را به وحشت انداخته و مضطرب کرده است و آرامش آنان را در دریا گرفته است».
همچنین وی در مصاحبه با المیادین افزود: آمریکایی‌ها کاملاً از اخلاص رزمندگان ما در همه میادین نبرد آگاهی دارند و آنان مطلعند که مردم یمن به آنان هیچ گونه توجهی ندارند.
عضو جنبش انصارالله در مصاحبه تلویزیونی به واشنگتن خاطرنشان کرد که هجمه آمریکایی‌ها ضد یمن بر ایستادگی ملت یمن تأثیری ندارد و اکنون این هجمه پوشالی است. امیدوارم از خبر اجازه جولان دریایی به آمریکا نمی‌دهیم/هراس از توان موشکی ما
دارند
راضی بوده باشید.

اجازه جولان دریایی به آمریکا نمی‌دهیم/هراس از توان موشکی ما
دارند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۳ ۰۲:۴۲:۱۷